Tehotenstvo po missed abortion

bibsha
30. mar 2022

Ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti tie, ktoré máte za sebou zamlknuty potrat. Ja som si tým prešla v 2020 a konečne po dvoch rokoch snaženia som mala dve čiarky na teste. K doktorovi som objednaná až za dva týždne teraz je to vlastne 5 týždeň. Otázka ale je či keď ste znova otehotneli po potrate, že či ďalšie tehotenstvo už bolo normálne. Viem, že sme každá iná ale tak štatisticky aspoň . Viem, že by som nato nemala ani myslieť ale nejde to. Neviem sa z toho ani poriadne tešiť lebo sa bojím, že to skončí znova tak isto.
Ďakujem za odpovede ❤️

jarmila2010
30. mar 2022

mam za sebou 2 potraty a po kazdom uspesne tehotenstvo...ked som potratila,vzdy som si nasadila kyselinu listovu a tu poctivo brala ...

domka222
30. mar 2022

2x MA za sebou. Až tretie úspešné

simona92101
30. mar 2022

@bibsha som po 2 MA,lekar mi ihned nasadil Utrogestan a kyselinu listovu,momentalne som v 13tt😉 mysli pozitivne,oddychuj

bolarazjedna
30. mar 2022

Ja som mala MA 11/2020, následne v 10/2021 som otehotnela, teraz sme v 27tt, a všetko v poriadku ♥️ celkovo, štatistický, veľmi málokrát sa stane, že niekto má po sebe viackrát MA.
Ale viem, že je ťažké myslieť pozitívne, ja som si začala užívať tehotenstvo az po 12tt ultrazvuku. Držím palčeky ☺️

nana8989
30. mar 2022

Ja mam jednu dcéru narodenu v 2018, prvé tehotenstvo bolo úplne OK. Minulý rok v máji som otehotnela, v 7tt som potratila a v septembri som otehotnela znova a zatiaľ je všetko OK, teraz som v 33tt..

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibsha
autor
30. mar 2022

@nana8989 so mnou vtedy ležala jedna pani čakala 4te dieťa a mala tiež každé druhé vlastne...takže tehotná bola už 8mi krát 😳 a stále jej nezistili prečo sa to deje 🤷🏼‍♀️ ....ale tak snáď aj mne to druhé vyjde

andrejka1974
30. mar 2022

Ja som mala najprv tri deti potom dva potraty a potom ešte dve deti

malalesnavila
16. aug 2022

ahojte, tiež som otehotnela po MA, bola som pri doktorovi v 6tt videl len prázdny gastracny vak objednal ma o 2 týždne, veľmi sa bojím snažím sa myslieť pozitívne ale je tu ten strach…

bibsha
autor
16. aug 2022

@malalesnavila tak vždy to môže byť buď alebo ale verím tomu že bola len posunutá ovulácia ❤️

malalesnavila
16. aug 2022

@bibsha teda pokiaľ by to bol 6tt tak už sono ukáže aj plod ?

bibsha
autor
17. aug 2022

@malalesnavila fuuha to neviem ja som bola na kontrole až 8t+6 a to bolo plod už pekne vidno ...prvé tehotenstvo skóre tak skoro skončilo si už veru nepamätám aký to bol týždeň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre