Tehotenstvo po hysteroskopii.

zuzana212722
28. dec 2019

Ahojte prosím vás o radu som po hysteroskopii odstránenie polypu už vyše mesiaca.. Cyklus normálne pokračoval aj po nej ovulujem v pohode cyklus po zákroku na deň presne.. Takže Dr nemala problém s tým ze sa môžme znovu snažiť no už sa snažíme tak strašne dlho ze ma ubíja.. Koľko po HSK ste ostali tehotné? A ako to tehotenstvo dopadlo? Aké vitamíny sa odporúčajú jest pri žene ktorá má normálne ovu a vlastne všetko ok a stále nieje tehotna? Ja beriem len vit D a kyselinu listovú a E vitamín..

tinka308
28. dec 2019

@zuzana212722 ahoj, ja som mala hysteroskopiu tento cyklus a vcera mi test ukazal 2 ciarky, neviem sice ako to dopadne ale som velmi prekvapena lebo nepodarilo sa nam ani IVF a zrazu toto.

zuzana212722
autor
28. dec 2019

@tinka308 gratulujem zo srdca 😉 ja tak veľmi po tom túžim tiež... HSK som mala v novembri no už som mala dve ms za týždeň uvidíme ci aj mne ukáže konečne moje vytúžené dve 🙄 a neboj sa určite to dobre dopadne musí 😘

tinka308
28. dec 2019

@zuzana212722 drzim palce, pokial viem z toho zasahu sa telo rychlo spamata. Ja sa velmi bojim mam za sebou potrat v 10tt a jedno biochemicke tehotenstvo, ze len cakam kedy pride dalsi problem

zuzana212722
autor
28. dec 2019

@tinka308 moja ja tak isto aj som potratila v 8 TT ale nanešťastie samovoľne bez kyretu... Problém nepríde nevytvaraj si ho negatívnymi myšlienkami všetko bude ok toto si hovor.. A aké si mala príznaky?

tinka308
28. dec 2019

@zuzana212722 kolko sa uz pokusate? Asi to par dni potrva kym si zacnem byt istejsia, po 7.1. Pojdem na test z krvi, predtym som 4 tyzdne krvacala a potom potratila a robili 2x kyret lebo ho neurobili dobre

zuzana212722
autor
28. dec 2019

@tinka308 my už pár rokov.. Koli čomu ti hysteroskopiu? Už ti meškala ms keď si si robila test?

titla
28. dec 2019

My sme sa s manzelom snazili o babo vyse roka, ked mi pre podozrenie na endimetriozu robili hysteroskopiu, laparoskopicku diagnostiku a prefuk vajecnikov. Na pooperacnu kontrolu som sla uz ako tehotna. Tehotenstvo bolo bezproblemove.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre