Tehotenstvo po antikoncepcii

26. okt 2020

Ahojte baby tie čo ste brali antiku a chceli ste babo , tak počkali ste pokial sa Vám cyklus dá dokopy a nabehne ovulacia alebo ste sa snažili hneď a nechali to na náhodu? Popripade po akom čase Vám nabehla ovulka alebo po akom čase ste ostali tehotné ?🙂 ďakujem

nituss
26. okt 2020

Ja som pockala 2 menstrucie a hned sa nam podarilo 😊 chcela som trocha precistit predtym telo

becyn97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkydee
26. okt 2020

Ahoj, ja som HAK vysadila v septembri a otehotnela v novembri. Cely oktober som bola k voli praci mimo domu v tyzdni takze sme netrafili ovulaciu, inak je mozne,ze by sa zadarilo uz hned prvy mesiac po vysadeni. Podla mna netreba cakat, tiez mi Dr povedala,ze je vacsia sanca na otehotnenie hned po vysadeni, lebo vraj mozu prebiehat tzv.superovulacie. U mna to tak bolo. Drzim palce 😉

grandzero9
13. nov 2020

moja sestra sa chceli snazit po antikoncepcii, nakoniec to urobili tak, ze posledny mesiac jak uzivala antikoncepciu si kupila aj Femibion a uzivala to sucasne.
A styri mesiace to bolo, co uzivala vitaminy a volala mi, ze ma pozitivny test. Takze podla mna sa to oplati takto spolu, aby si to telo pripravila na to 🙂

sense
13. nov 2020

Po vysadení Hak 2.cyklus, nič som neuzivala, nič som nesledovala

grandzero9
27. nov 2020

@sense tak to si mala super, lebo nie kazdemu sa to takto podari. 🙂 Ale tak podla mna dost urobi aj psychika. Tiez aj vitaminov kolko mame, ono vsetko spolu suvisi.

sense
28. nov 2020

@grandzero9 tak ja som to nikdy neriešila že extra vitamíny, sledovanie, meranie, atď... A dokonca dcéra sa podarila z 1 styku v mesiaci keďže ja som ráno bola v škole, chlap poobede v práci ďalší deň ja veľmi skoro v práci on do neskoro večer v práci, plus som sa učila na skúšky, takže "produkcia dieťaťa" bolo posledné na čo som myslela... Preto vždy tvrdím psychika robí veľmi vela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre