Tehotenstvo na prvú šupu

17. jan 2022

Zdravím vás, sú medzi nami aj také mamičky čo si zmysleli že tak hej teraz ideme na to je čas na bábätko, odsledovali si ovuláciu a otehotneli hneď na prvý krát? Len chcem zistiť keďže sa snažíme aké sú šance na prvý krát 😊

denden77
17. jan 2022

nam sa tak raz podarilo 😊

silviazlat
17. jan 2022

Ja… appka Flo. Znacite si tam cyklus a ráta vam plodne dni. Na prvý krat vyšiel synček

mamina0078
17. jan 2022

áno

blumie
17. jan 2022

Nam druhe tehotenstvo na prvy cyklus, napriek tomu ze som dostala ten mesiac aj brusnu chripku 😄. Prve sa podarilo na druhy cyklus snazenia.

pondelok01
17. jan 2022

Ak ste obaja zdravi a mate sex v case ovulacie, sanca je vzdy okolo 25%. Ci sa to niekomu inemu podarilo na prvykrat ti vela o vasich osobnych sanciach nepovie.

sash102
17. jan 2022

Aj nám sa tak podarilo 😌 tiež som používala aplikáciu Flo

petulda333
17. jan 2022

Aj nam. Obe deti na prvu supu. Kedy mam ovulaciu viem

simsalabim
17. jan 2022

Oba razy v prvom cykle bez sledovania ovulacie.

alexandra2468
17. jan 2022

Nam sa tak podarilo, oba razy.

kvecinka321
17. jan 2022

My sme sa o prvú dcéru snažili pol roka, druhý syn vyšiel na prvý cyklus, teraz sme sa snažili, ale bolo z toho mimomaternicove, znova otehotnieť sa mi podarilo 12dní po operácii čo lekár považuje za zázrak že tak skoro sa podarilo, čiže som nestihla mat ani prvú menštruáciu.. cítime sa byt tak vďační a šťastní že nemám problém s otehotnením.. je to obrovsku dar v tejto dobe..

jaskolka
17. jan 2022

Áno. Teraz pri treťom tehotenstve. Po pôrode prišla prvá menštruácia, predtým som mala cyklus ako hodinky, presne 13 deň ovulácia, tak sme to skúsili. Aj ked som to brala, že po pôrode sa kľudne to mohlo zmeniť, alebo že to bude ešte rozhádzané.
No ale ďalší menzes už meskal,deň, dva, tri, týždeň... Tak reku uvidíme, či to len tak, že ešte sa ti dáva do poriadku po pôrode, akebo sa dačo deje, kúpila som test a //. Normálne sme neverili, že ozaj? Ale ozaj, momentálne som 22 týždeň.

krempla100
17. jan 2022

Ja som tak otehotnela neplánovane

ankare
17. jan 2022

Ano, a vôbec som si nesledovala plodné dni. Držím palce!

terezka2911
17. jan 2022

Najlepsie je nesledovat nic, netlacit na pílu..ono to príde 😊

diefca
17. jan 2022

Ja, bez aplikacie 😁 prvy cyklus co som si povedala, ze vyskusam, ci to vobec pojde. Bez stresu. Ked bude dieta, tak bude, ak nebude, tak nevadi. A vyslo to. Muz mal radost, sex cely mesiac kazdy druhy den a ani nevedel preco 😂 on chcel deti uz davno, to skor ja som dlho vahala.

janaceh
17. jan 2022

Nám, sa podarilo tak pri obydvoch deťoch ale neratala som si nič. Keď mi skončila menštruácia po 3 dňoch na toch sme išli pár krát na plno a podarilo sa a mame dievčatko a chlapčeka 😊 prajem veľa šťastia

kikavadi
17. jan 2022

My tiež obe deti na prvý cyklus 😊

luciat38
17. jan 2022

Áno, nám plánovane 7 dní po svadbe na dovolenke. Teraz sa snažíme o druhé už 11 mesiacov a nič. Vzhľadom na vek sme práve podstúpili základné vyšetrenia v centre asistovanej reprodukcie, tak možno zistia,kde je problém. Inak, úprimne sme si mysleli, že aj druhé sa podarí hneď .....

tosomja
17. jan 2022

Všetky tri deti som mala na prvý šup 🤣🤣

nika12323
17. jan 2022

Presne moja momentálna situácia … 4 dni po ms som si zmyslela že chcem dieťa , odsledovala si ovulku a bum včera aj dnes pozitívny test 😃

marianna_peskova
17. jan 2022

Pri oboch deťoch som otehotnela na prvýkrát.

mimikarol
17. jan 2022

My sme tak mali. Mali sme sex jeden deň, dúhy prestávka a ďalší repete a zadarilo sa. Takže či na prvý alebo druhý pokus sa už nedozvieme.

silviazlat
17. jan 2022

@luciat38 známej to iste. Dcérka na prvý krat a druhé sa uz par rokov nedarí.

queeninthenorth
17. jan 2022

Nám sa tak podarilo 🙂 povedali sme si že by sme chceli, bola som u doktorky ktorá mi vraví že za dva dni mame skúsiť ak chceme a podarilo sa na prvý šup! Som aktuálne 17tt 🙂

euie
17. jan 2022

Mame obe deti takto naplanovane. Dokonca aj pohlavie sme si namiesali 🙈 syna ked som citila, ze uz ovulujem a dcerku dva dni pred.

veronice
17. jan 2022

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️ Prve dieta, dcera, na prvy sup, ani som si nesledovala ovulku len sme si povedali ze na svadobnu noc "zarobime", mala som akurat plodne dni (appka ukazala, ja som to nijak inak nealedovala) a bum podarilo sa ❤️ a teraz cakame syna, ten bol sice az na piaty pokus ale ja vravim ze do polroka vsetko super takze vlastne tiez bezproblemov 🙂 drzim palce nech sa to podari tak ako chces 🍀🍀

ballovaklaudia123
17. jan 2022

Ahoj, ja som tak otehotnela, myslela som si že je to nereálne ale áno 🙂 a ani som si nesledovala ovuláciu

izabela181
17. jan 2022

Ja som otehotnela asi 3 mesiace po tom čo sme si povedali že ideme na to 😆 nesledovala som vôbec ovulaciu

ivana.natasha
17. jan 2022

U nás dcéra plánované na prvý a jediný šuch na ostro, bez akéhokoľvek sledovania ovulácie. Syn po ôsmich rokoch na jednu ovuláciu. No sme proste plodní.

majlo1234
17. jan 2022

Nam tiez, ale my sme sexovali furt tak nebolo treba sledovat😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre