Tehotenský test je pozitívny, no ja sa necítim tehotná.

13. jan 2020

Ahojte,

Viem, že stále dokola sa to tu rieši,ale spýtam sa vas aj ja.
Cez ovuláciu sme mali s priateľom pohlavný styk. Odvtedy ma každý deň boleli vaječníky,boleli prsia a svrbeli bradavky. Vždy mi chodí na čas menzes a dnes mi mal prísť. Žiadne pocity ani bolenie brucha momentálne nemám,ani nemám pocit, že by mal menzes prísť, nie som nervózna ani unavená ako vždy pri menzese bývam. Nič. Práveže som plná energie ale stále by som jedla. Včera večer som mala úplne kratučké špinenie a dnes mi menzes neprišiel. Robila som si tehotenský test Dr. Max a ukázal jednu paličku. Myslíte si, že môže ukazovať zle?

marinecka95
13. jan 2020

Záleží od toho, ktorý deň cyklu si mala ovuláciu a taktiež koľko dní DPO si aktuálne.

jenisjenis
13. jan 2020

mne akuzal az 2 dni po vynechani menstr. aj to velmi slabo.. az potom to postupne tmavlo.. ako ubiehali dni.. Tak skusaj 🙂 Drzim palce

autor
13. jan 2020

@marinecka95 sorry,ale netusim co je DPO 🤷

marinecka95
13. jan 2020

Deň po ovulácii 🙂

autor
13. jan 2020

@marinecka95 ahaa tak to som 15ty 😊

janula12345
13. jan 2020

15ty den zvyjnw byt uz celkom viditelna druha ciarka... ale kazda sme ina. Kazdooadne, v nadpise je, ze mas poztivny test a najoniec pises ze nemas. Tak nemas a myslis ze si tehu? Mozno si to iba nahovoaras,, vela zien ktore xcu ostat tehu citia vsetky priznaky.. no zial niekedy to tak nieje. Ale drzim palceky

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. jan 2020

@janula12345 ja som dala nadpis tehotensky test...nie tento..to sa prepisalo.

janula12345
13. jan 2020

Aha, no kazdopadne 15 dni je uz dost. Ak si teda dobre odsledovala ovu. Skus inu znacku a ranny moc a ked ani dalsi nebide pozitivny,, nie si tehu a mozno su to pms.

elisella
13. jan 2020

Aj ja som si hned robila test po ovulke ale az po dvoch tyzdnoch ked som cakala damy som vykrvala troska krvi a to bolo spinenie.ale zalezi kedy si mala ovulku a podla toho si zrataj dva tydne.mne ukazalo po dvoch tyzdnoch svetlu ciarku a jednu tmavu ale som mala ten drahsi tehotensky test

miriam1983
14. jan 2020

Ako vies,ze si 15DPO? Mas istotu?

autor
14. jan 2020

@miriam1983 nemam istotu.. a dnes je to druhy den co mi meska..

miriam1983
14. jan 2020

Tak potom ktovie kedy si ju mala. Mozno si len nejakych 10DPO a to test nemusi zachytit 🙂

elisella
14. jan 2020

Ked ty bude meskat aspon desat dni urob si test.mne vacsinou meskali 4 dni

katkaos
14. jan 2020

Kup digitalny ClearBlue. Ten ti ukaze pravdu

anonym00000
30. dec 2021

Ahoj ako to dopadlo nakoniec?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre