Tehotenský test GS Mamatest10

martuska12345
6. júl 2022

Ahojte ženy 😊 chcem sa spýtať aký máte názor na tehotenský test gs mamatest10.
Napíšte mi vaše skúsenosti,myslite že vytvára falošné čiarky alebo je ozaj najspoľahlivejší? Je tu toho veľa viem ale tie odpovede sú aj negatívne aj pozitívne ale z roku x/y.
Keď vám ukázal druhu čiarku boli ste ozaj tehu? 🙂😏
Ďakujem za odpovede baby 🙂

martinaju
6. júl 2022

@martuska12345 ano, ak je spraveny spravne nema preco robit falosnych duchov. Ale teda istejsi je kszetovy mamatest. Mne ale ukazal aj papierikovy vzdy pravdu 🙂

zojeva
6. júl 2022

Jeden robený jeden mesiac a druhý robený další a tehotná som ani raz nebola za mna sú nespoľahlivé…ja by som siahla po inej značke

martinaju
6. júl 2022

@zojeva ono vždy je ešte aj biochemicke tehotenstvo čiže test hcg zachyti ale ms pride. Ja som mala vždy kontrolovanu krv keďže sme riešili ivf takže pri biochemickom som tiež mala čiarky a ms nakoniec prišla lenže aj v krvi hcg bolo. Keď bolo hcg 0 bol test snehobiely. Potom stači test nechat namočeny o par sekund dlhšie a tiež sa môže zobraziť čiarka ale to už je nespravne spraveny test.
Ja som tieto pouzivala 2 roky dozadu spolahlivost 100% ale tak ak chce niekto istotu tak za test priplati a kupi kazetovy 🙂

nina004
6. júl 2022

Mne ukázal zakaždým správne. A to už v 8DPO a v druhom tehotenstve 9DPO a boli to už pekné čiarky.Žiadny duchovia,ktorých trebalo hľadať.

martuska12345
autor
6. júl 2022

@nina004 ahoj a robila si si čisto len s ranného mocu alebo aj kľudne poobede?🙂

zojeva
6. júl 2022

@martinaju bola som v oboch prípadoch aj na krvi a hcg 0, takže nebolo to ani biochemické tehotenstvo...urobila som si veľa testov mám už jedného dvojročného syna takže použitý bol správne a toto bolo fotené tuším 5 minút po vykonaní testu 🙂 takže ani len po limite...ale to samozrejme neznamená, že sú tie testy zlé, ja len píšem svoju skúsenosť a radšej by som vsadila na iný typ testu určite livsane ani Dr.max mi napríklad takéto čiarky nerobili 🙂

annashirley
6. júl 2022

@martinaju ale ked mamatest ukaze druhu ciarku, a dve ine znacky nie z toho isteho mocu, tak asi to nebolo biochemicke, ale skratka chybu testu😊

miskamicha
6. júl 2022

@martuska12345 mne osobne mamatest neduchoval. A kedze som znovu tehu a mam.malu dcerku ku ktorej vstavam v noci tak z ranneho mocu som teraz nerobila 🙂 ale za mna je najspolahlivejsi LIVSANE, ma aj dostatok farbiva

martuska12345
autor
6. júl 2022

@miskamicha ďakujem ti za odpoved 😊😊😊prajem prijemne tehulkovanie 🙂

tehotna40
6. júl 2022

Ahoj uz som to tu včera písala do jednej témy, že nespolahlive mamatesty, minulý mesiac som mala 3 pozitívne, nemusela som si oči vyočiť bola tam normálna slabá ružová čiarka pekne viditeľná. Livsane negat, digitálny test negat, tehotná niesom. Takže mamatesty som kupovala naposledy.

martinaju
6. júl 2022

@annashirley mne priklad dr.Max neukazal nic aj ked digi test ano a aj krv bola pozitivna 🤷🏽‍♀️ To len k inemu testu. Ja nehovorim ze mamatest nemoze mat aj chybne testy ale to kazdy jeden. Hlavne tieto papierikove

martuska12345
autor
6. júl 2022

@martinaju mne dr max ráno nič neukázal tiež nič neukázal a ani tento mamatest dneska poobede
skúsim ešte ráno mamatest ..
ms nechodi už 3 deň mám skúsiť digitálny napríklad clearblue ?alebo počkať ešte a na druhý týždeň ísť k dr nech mi zoberie krv a podľa toho zistí

zojeva
6. júl 2022

@martuska12345 HCG v krvi by malo stúpať kažých 48 hodín tuším na dvojnásobok...takže by som urobila test ráno piatok a podľa toho sa rozhodla, ak bude na teste slabá čiarka alebo dokonca už normmálna tak na krv ak nubude nič riešiť dôvod meškania...nemala si zvýšeny stres ? choroba ? lieky ? všetko môže ovplyvniť cyklus

martuska12345
autor
6. júl 2022

@zojeva skúsim zajtra ráno že čo a jak keď tak ešte aj v piatok ráno a keď ms nebude chodiť tak hej budem to riešiť cez gyn len ms mám vždy pravidelnú tak som sa už začala tesit že možno som tehu ale tie testy má odradili keďže tam bola len jedna čiarka ..

miskamicha
6. júl 2022

@martuska12345 dakujem. Aj tebe/vam nech to vyjde
Ake dlhe mas cykly? Mas pravidelne? Ak mas ovu cca v strede a meska ti uz 3.den to by si mala kolajnice. 🙂

nevenka
6. júl 2022

@zojeva no a mne prave Livsane zase urobil falosnu ciarku a ked slo o tehotenstvo, tak bola ta ciarka slaba oproti inym testom, nechapem. Kazdej to inak rovia tie testy 🤔😅

54tinka54
6. júl 2022

@martuska12345 za mňa sú mamatesty spoľahlivé. Keď som nebola tehu tak zostal snehobiely, keď som bola tehu tak mi v deň očakávanej MS ukázal peknú čiarku ktorú netrebalo hľadať lupou. Testovala som z ranného moču.

martuska12345
autor
6. júl 2022

@miskamicha zle som to vyrátala a napísala ms mala prísť dneska no zatiaľ neprišla tak zajtra ráno spravím si test a uvidíme

annashirley
6. júl 2022

@martinaju ano, dr max su v poslednej dobe dost slabe, dost neskoro vychadzaju pozitivne...ale teda mamatest mi duchoval, robila som z jedneho mocu livsane, mamatest a dr max. Livsane je topka, neduchuje a velmi skoro ukazuje tehotenstvo. A teda livsame bol negativny, mamatest slaba druha ciarka. Len pisem moju skusenost, samozrejme, verim ze ty mas inu😊 len teda za mna - je pravda, ze mamatesty (niekedy) duchuju.
A to uz cakam sieste dieta, s testami to teda uz mam dost natrenovane😃😃. Len pisem svoju skusenost.
Celkovo v poslednej dobe sli testy dole vodou. Kedysi, ked bola slaba druha ciarka, bolo to tehotenstvo. Teraz mam pocit, ze polovica testov robi falsone ciarky...nestalo sa mi to len s mamatestom, ale aj s pepinom a One Step. Tie su pozitivne stale aj z coca coly😀😀

martinaju
6. júl 2022

@annashirley za mna topka mamatest kazetovy (nie tieto papieriky) a digitalny clearblue

martinaju
6. júl 2022

@martuska12345 ano digitalny clearblue ja najlepsi ale robila som vzdy az ked vysiel pozitivny kazetovy mamatest

miskamicha
6. júl 2022

@martuska12345 i tak ak si viac ako 12 dpo uz mali byt pekne ciarky 🙂 drzim palcee

nina004
6. júl 2022

@martuska12345 Robila som testy v oboch tehotenstvách počas dňa, mňa to ráno vôbec nenapadlo. V druhom som robila prv Livsane cez deň ,ale moc som tomu tehotenstvu neverila ,tak som skúsila ešte tento test večer. Bol to 8 DPO, veď ti test môžem priložiť, boli to už celkom pekné čiarky na oboch testoch.

weronika483
12. nov 2023

Tehotenský test baby top gest

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre