Tehotenské testy Dr. Max

29. júl 2023

Ahojte, aku mate skusenost v poslednom case s testami Dr. Max? Urobila som si dnes tehotensky test od 3 znaciek. Dve znacky jasne pozitivne testy. Ciarka sice nie je taka tmava ako testovacia ale dost viditelna. Dr. Max velmi slabucka ciarka. Ak by som nemala Dr. Maxa, tak to beriem bez starosti ako tehotenstvo.
Ako vam v poslednom case 2-3 mesiace ukazuju testy Dr. Max?

selena_luna
29. júl 2023

Zalezi od farbiva... niektore maju viac farbiva ukazu lepsie. Ak ale aj dr max ukazuje, aj ked slabucko, tak to proste tehotenstvo je, to sa neboj.

autor
29. júl 2023

@selena_luna Ked som pozerala tu na fore starsie fotky dr max, tak vzdy s dostatkom farbiva. Preto ma to znepokojuje.

selena_luna
29. júl 2023

Vobec nemusi. Zalezi aj v ktorom tt asi si. Ak ti tri rozne znacky daju 2 ciarky, tak to ozaj nebude falosna pozitivita. Ja si tehotenstvo zakazdym potvrdzujem.clearblue digitalnym, tam je odpoved velmi jasna. Alebo sa opat otestuj rovnakym znackami o 3 az 4 dni a porovnas ci silneju ciarky ( porovnavaj vsak vzdy tu istu znacku🙂

vandica
29. júl 2023

Dr. Max má menej farbiva. Ale neduchuje. Pošlem ti moje testy, predposledný Dr. Max robený rano a spodný mamatest, ktorý má veľa farbiva robený večer.

autor
29. júl 2023

@vandica dakujem, pomohlo. To je robene teraz niekedy? Lebo potom nerozumiem tym silnym ciarkam na dr max testoch, co tu niektore baby davaju.

vandica
29. júl 2023

Robené v máji. A koľko ti mešká? To čo som ti poslala, to som mala deň pred MS, a keď mi tri dni meškali už som mala Dr.Max takýto tmavý

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre