Syndróm lepivých doštičiek - ako dlho trvajú výsledky?

ludanis
6. nov 2019

Ahojte babulky 🙂
prosím neviete mi povedať ako dlho trvajú výsledky z vyšetrenia na syndróm lepivých doštičiek? Základné vyšetrenie z hematológie mám, idem iba na tieto odbery 09.12.2019.
Fraxiparín 0,3 mi už gynekológ predpísal, mám doma prvú krabičku, ak by som náhodou zistila, že som tehu. Končí mi ms a neviem, či sa môžme s manželom začať snažiť už teraz, alebo radšej počkať. Všetky výsledky mám v poriadku aj hema, endo, genetika.
Veľmi pekne Vám ďakujem za opoveď :*

noemi155
6. nov 2019

@ludanis 4-6 týždňov sa čaká na výsledky,ale kľudne sa snaž,keď máš fraxi nemá ti to ako ublížiť ,aj keby ti ten syndróm nezistia

ludanis
autor
6. nov 2019

@noemi155 dakujem za odpoved 🙂 len ak by nastala situacia, ze zistim skor ze som tehu ako kym pojdem na testy, mam pockat a pichnut si asi az po testovani na SPS vsak? mam uz 3 potraty za sebou, toto bude moj prvy s fraxiparinom preto neviem ako postupovat 🙂

noemi155
6. nov 2019

@ludanis tiež mam potrat ta sebou a tiež si musím pichat ale nepicham fraxi ale clexane a udržalo mi to celé tehotenstvo 🙏
Už budem rodiť tieto dni,zrovna dnes mam termín a stále nič 😀
Ja som si urobila tri testy a keď boli pozitívne som šla na hematologiu,tam mi dala hneď injekcie a pichala som sa hneď aj keď som to nemala od gynekológa ešte potvrdené a sama doktorka mi povedala,že aj keby sa mi tehotenstvo náhodou nepotvrdilo,že tie injekcie mi ziadno neublížia,že ich poprípade len vysadím
Ale našťastie všetko bolo v poriadku aj tehotenstvo sa potvrdilo a čo je najdôležitejšie aj udržalo 🙏🙏🙏
Držím ti palce a neboj sa ničoho to zvládnete 🙂

ludanis
autor
6. nov 2019

@noemi155 dakujem krasne a z celeho srdca gratulujem ❤

noemi155
6. nov 2019

@ludanis ďakujem ti a nech sa Vám čoskoro zadarí a všetko dobre dopadne ❤️
Hlavne pohodu a kľud ja som tiež celé tehu bola na rizikovom a ešte som mala aj hematóm no strach neskutočný ako to zas všetko dopadne,ale našťastie už čoskoro budem držať svoje drobatko v náručí 😍

ateragram
6. nov 2019

@ludanis v BB trvalo 3 dni kym som mala vysledky z vysetrenia syndr. lep. dosticiek

sonkam
7. nov 2019

Ak sa nepotvrdi, fraxik ti neuskodi, ale ak da povrdi nasadia ti ajtak anopyrin, pretoze fraxik nema vplyv na syndrom lepivych dosticiek. Ja by som pockala na tvojom mieste na vysledky, lebo ak sa preukaze ze mas syndrom lepivych dosticiek, moze byt tehu bez anopyrinu neuspesne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre