Syndrom lepivých doštičiek ako dlho sa čaká na výsledky?

alexka50
5. jan 2019

Ahojte, viete mi niekto poradit ako dlho sa caka na vysledky na syndrom lepivych dosticiek v Kosiciach, resp. aj v inych mestach .....ak uz ostatne vysledky z hematologie mam a treba mi dorobit len toto, velmi pekne dakujem

bajjka
5. jan 2019

@alexka50 ja som celkovo čakala cca pól roka na všetky testy výsledky ale ja som bola aj na genetike. Jeden pôrod bezproblémový a potom dva potreby kde mi zistili príčinu toto a dnes som v 4 mesiaci každý deň lieky užívam a každý mesiac hematologia odbery držím palce

e1i
6. jan 2019

@alexka50 ja som bola v ba,termin mi dali o mesiac a vysledky boli o 2 dni

marec2018
7. jan 2019

Ja som mala presne do 2 mesiacov vysledky a aj z genetiky do 2.mes.genetiku mi robili v Lucenci a hematologiu v BB. Tiez mam syndrom a mutaciu.

monchichichi
18. jún 2019

@alexka50 ja som bola v ba a vysledok do 4 hod som mala

dorra1
3. nov 2019

@monchichichi kde prosím v ba robia testy na syndróm lepivych doštičiek?

monchichichi
3. nov 2019

@dorra1 mne robili na antolskej. Treba sa objednat k primarke.

katarina161
3. nov 2019

Ja som v Prešove čakala do 2 tyzdnov

m_o_n_c_a_k
6. feb 2020

@monchichichi ja som si dala robiť genetiku a neurobili mi doštičky. Tak asi idem do alphamedicalu. Možno ešte skúsim zavolať aj na Antolsku. Neviem už. Keď vedia ze za sebou mate už nejaké potraty tak by to mali robiť automaticky. Mne to robila p Dr. KYSELOVA

monchichichi
6. feb 2020

@m_o_n_c_a_k na antolskej si putaj primarku, skrakovu. Ta ti to iste spravi ked jej povies co je vo veci

m_o_n_c_a_k
6. feb 2020

@monchichichi ďakujem ☺️

suzanca86
16. dec 2020

@m_o_n_c_a_k Ahoj podarilo sa ti urobit ten test na syndrom lepivych dositicek? Mna hematologicka odbila, ze to len vtedy, ak sa nieco ukaze z krvi z inych testov, comu uplne neverim.

katarina161
16. dec 2020

@suzanca86 To je blud. Ja som mala vzdy vsetko OK a nebyt odberu na hematologii tak ani neviem ze mam syndrom lepivych krvnzch dositicek

suzanca86
16. dec 2020

@katarina161 ono na hematologii mi dala zobrat odbery a ze ak sa z nich nieco ukaze... avsak na genetike mi povedala lekarka, ze to je zvlast vysetrenie...

m_o_n_c_a_k
16. dec 2020

@suzanca86 no ja som si to nedala robiť mňa poslali na imu o, do imunovitalu a tam mi zistili zvýšené cytokiny. A na to som mala liečbu plus preventívne fraxiparine. Ten som potom menila na clexane kvôli alergickej reakcii

suzanca86
16. dec 2020

@m_o_n_c_a_k oki cize nakoniec si test na SLP nemala.

m_o_n_c_a_k
16. dec 2020

@suzanca86 nie nemala.

suzanca86
23. dec 2020

"Dobrý deň,

ďakujem za výsledky, genetika v poriadku. Alfa medical robí sy lepivých trombocytov, ale neinterpretuje výsledok, čo je veľké mínus.

Intrepretácia je najdôležitejšia a často hraničná a problematická. Problém je aj s preposielaním vzorky, Odber krvi by sa mal robiť pri laboratóriu. Budem musieť pozisťovať.

Termín máme, zosumarizujeme a dohodneme sa.

Pekné Vianočné sviatky" odpoved od hematologicky pre SLP test. Viete co moze mat na mysli pod tou interpretaciou? Ak chapem spravne bud sa syndrom potvrdi, alebo nie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre