STM a rozhádzaný cyklus

guga79
8. júl 2022

Ahojte žienky,
Tie ktoré používate STM, mam otázočku.
Tento cyklus mam absolútne rozhádzany, mala by som byť už v lutealnej fáze, ale BT je stále nízka. Je možné, že cyklus je anovulacny, aj napriek tomu, že som mala plodný typ hlienu? Užívala som atb, bola som chorá.
Dakujem za vaše postrehy. Zuzka

nevenka
8. júl 2022

@guga79 no ja som mala cosi podobne po covide. Pocas menzesu som mala vysoke teploty, uz to nebol covid, ale daco dalsie, cez 38,5, takze som nemerala bazalnu teplotu. Potom som merat zacala, asi 7.den cyklu, bola nizka ako obvykle. A stale nizka, ziadny skok, aj na 18-ty den cyklu, aj na dalsie. Az 25-ty den cyklu mi vyskocila teplota rovno nad 37 a velmi som sa divila, este som sa okolo 20-24.dna cyklu rozculovala, ze kde je ovulacia. Ziadny hlien, nic vyrazne teda ako obvykle. Brala som lieky, take, co sa nemozu v tehotenstve, tak namatkovo som si robievala testy, no a ten 25-ty den cyklu bol slabo pozitivny, skoro som odpadla a o 2 dni uz riadne ciarky. Podla tohto, musela byt ovulacia niekedy okolo 15-teho dna, sex bol nechraneny len 10-ty den cyklu. No a teplota stale nizka a som tehotna 🤔🤰

guga79
autor
9. júl 2022

@nevenka juuuj tak to bolo riadne prekvapenie určite 🤭 no ja som teraz 21DC a teplota stále dole 🙊

guga79
autor
9. júl 2022

...cim sa riadit ale pri takomto cykle? Hlienom alebo BT?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre