Stále sa nám nedarí počať.

sofinka1301
10. mar 2020

Ahojte snazilky...
V máji to bude pomaly rok co sa nám nedarí... Vo februári som mala takú maličkú nádej na to ze sa konečne zadarilo ked mi nedorazila mrcha.. Potešila som sa 😉spravila som si testy asi 3 stále negatívne aj ked mrcha meskala 12dni tak som sa vybrala k lekárovi aby vylúčil nejaké ochorenie, cystu alebo nejaký problém... Spravil sono kde nič nevidel, spravil mi rovno aj preventivku a dodal že na sone není nič a mysli si ze tehotná nebudem, sestricke povedal aby mi pichla injekciu a ze do 10-14 dní mi ma prísť mrcha... Mal pravdu mrcha dorazila a tak moja posledná nádej odišla babulky neviete poradiť čo pomáha aby sa zadarilo? Aj keď mam doma syna ktorý má 17mesiacov radi by sme mali súrodenca aby sa mal skym pohrať. No aj keď som v pohode, nemyslím na to (proste v hlave úplne prázdno a nemyslenie na babo) tak sa nedarí, podľa doktora som v pohode... Niektoré baby sa len pozrú na chlapa a už sú tehotné... 😊Držím všetkým snazilkam aby sa rýchlo zadarilo 😉😊

nevludna
10. mar 2020

@sofinka1301 a drahy bol na spg?

natalief
10. mar 2020

Aj ja som sa s mužom snažila rok a nič nevychádzalo vôbec kadečo sme skúšali a každý negatívny test bol veľký smutok Tak sme si povedali že kašleme na to nejdeme to siliť a stále robiť testy a počítať plodné dni a ovuláciu. A dopadlo to tak že zajtra mám termín kedy sa nám má narodiť mala princezná ♥️ 😃 nechajte tomu fakt voľný priebeh, nedávajte pozor a ono to príde samé

sofinka1301
autor
10. mar 2020

@natalief nedávame pozor, neriešim to keďže ani neni čas pri malom, sex si užívame obaja, testy nerobím skoro vôbec až po vymeskani, ovulku už vôbec neriešim 😂😁ono maly sa nám podaril po pol roku aj to na dovolenke a teraz ani náhodou...teraz sa totálne na to nesustredim keďže malý dá zabrať aj za troch 😂😁a držím palčeky aby všetko dobre dopadlo. 😉
@nevludna nie nebol

natalief
10. mar 2020

@sofinka1301 to ti verím 😃 my sme ani bábo nemali ale vrátili sme sa z Írska a obaja nová práca a veľa starosti okolo tak sme spolu spávali 1 Max 2x do mesiaca aj to sme boli radi. Ďakujem ☺️ dúfam že dopadne len malej sa zatiaľ ešte vôbec nechce akoby sa jej to netýkalo vôbec 😃

mischelin89
11. mar 2020

Prvy syn sa nam postastil ani nevieme ako, na druhe sme cakali vyse roka. Prislo v mesiaci, ked som prestala kojit a ked som to cele fakt pustila z hlavy. Tiez som tvrdila ze na to nemyslim, lenze myslela som. A keby si to neriesila niekde hlboko v sebe a fakt by si tomu nechala volny priebeh, tento prispevok by si sem nezavesila 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre