Splodili ste chlapčeka pred ovuláciou?

22. feb 2024

Ahojte, podaril sa niekomu chlapček keď ste mali sex viac ako 2-3 dni pred ovuláciou?

jance333
22. feb 2024

no kedze o pohlavi dietata rozhoduje chromozom X/Y v spermiach, nemyslim, ze to viete ovplyvnit polohou, datumom ani stravou. ale sanca je vzdy. tak 50:50

kat_
22. feb 2024

@jance333 vies co nam ucitelka biologie na gympli vravela, ze tie spermie s chromozomom y su akesi lenivsie, potrebuju ozaj idealne podmienky, ze presne na ovulaciu je vacsia sanca... ale ci to je fakt alebo nie, to neviem 😂

sedmokraska157
22. feb 2024

My máme 3 chlapcov, všetkých pred ovuláciou😉😁

doris11
22. feb 2024

😂Kedysi som o tom čítala, že dievča treba začať robiť skôr, 2-3 dni pred ovuláciou, že si počká 😂 ale ako píše hore, šanca je 50:50 😀

jance333
22. feb 2024

@kat_ v dnesnej dobe su aj X aj Y lenive jak vši, preto ma tolko zien problem vobec pocat 😖 (tiez sme mali problem, takze si nerobim srandu).

kat_
22. feb 2024

@jance333 pravda, pravda, z generacie na generaciu citelne horsie...

barka1
22. feb 2024

U nás 1,5 dna pred ovulaciou dievca, tesne po ovulaci chlapec.

nikpa
22. feb 2024

Podľa mňa to síce nesúvisí ale áno, podarili sa nám 3 chlapci pred ovulaciou.

zuzanaete
22. feb 2024

Beha nam doma chlapcenska spermia, co si pockala 5 dni.

autor
22. feb 2024

@zuzanaete fakt až toľko? A si si istá ovuláciou že to bolo až 5 dni pred ?
Lebo ano čítala som veľa že mamičky čo mali sex viac dni pred ovu tak mali skôr dievcatka lebo spermie X žijú dlhšie ako Y

autor
22. feb 2024

@nikpa a koľko dni pred ovuláciou nevieš?

autor
22. feb 2024

@sedmokraska157 a koľko dni ? 🙂

zuzanaete
22. feb 2024

Som si ista. Vtedy som mavala dlhsie cykly a ovulacia sa dlho chystala, len kvoli urcitej veci dlho trvalo, kym realne prebehla. A tak som mavala dlho a vela plodneho hlienu, co vytvatalo idealne podmienky pre prezitie spermii. A vzdy musia byt vynimky, co idu mimo statistik.

autor
22. feb 2024

@zuzanaete a kvôli čomu si mala takýto problém že trvalo kým sa spustila ovulacia? Lebo ja mám asi rovnaký problém a neviem veru prečo to tak je

zuzanaete
22. feb 2024

Dermoidna cysta. Neskor, ked sa vybrala, tak cyklus zacal fungovat ukazkovo.

autor
22. feb 2024

@zuzanaete a videl by taku cystu gynekológ na preventivke? Lebo bola som a všetko ok bolo

nevenka
22. feb 2024

@doris11 chlapca mame zo sexu 2 dni pre ovu, dievca zo sexu 4 dni pred ovu.

tinka2233
23. feb 2024

Ako prirodovedec vám poviem že je to úplna blbosť a reálne si vajičko vyberie, kt spermiu pustil a či spermia odovzdá chromozom X alebo Y. Ale ako človek vám poviem, pozrite si činsky kalendar pohlavia 😀 zatiaľ každa mams v mojom okolí má pohlavie presne tak ako to tam je napisané😀😀

autor
23. feb 2024

@tinka2233 ano ale vraj je vedecky dokázané že spermie nesúce dievčenské pohlavie tak že žijú dlhšie tak preto tato debata 🙂

sedmokraska157
23. feb 2024

2 dni a 1 deň pred😉

nimika
23. feb 2024

4 dni pred 😀

nivea777
23. feb 2024

Chlapec 3-4 dni pred ovuláciou, dievča presne v deň ovulácie 🤣

aileen_mt
23. feb 2024

Vraj tie spermie s Y su rychlejsie, silnejsie, ale maju kratsiu zivotnost, proste také celé hrrrr 😄 takze pokial je prave ovulacia dostanu sa k vajicku skor.
X su pomalsie ale zase dlhsie preziju par dni, ak na vajicko treba pockat 😄
Samozrejme to nesedi vzdy 😀 aj podla toho, co tu citam 🙂
Ale u nas to platilo, dievcata 3 a 5 dni pred, naopak v den ovulacie chlapec (a ovulaciu si sledujem aj citim, takze fakt viem, kedy bola 😉)

deninka233
23. feb 2024

Dvaja chalani, presne na ovuláciu, dievča tri dni pred.

tinka2233
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nica123
14. mar 2024

Dôležité je či bola ovu naozaj potvrdená- napr . bazalnou teplotou alebo ovu testom… určiť ovu podľa appky v mobile alebo hlienu mi príde nepresne…. Čiže taká spoločná otázka pre odpovedajúce mamičky- ako st vedeli ze ovulujte?

barka1
15. mar 2024

@nica123 ja som cítila ovulačnu bolest. Nikdy som nepoužívala apku ani testy.

nimika
16. mar 2024

@nica123 áno, merala som si aj bazálnu teplotu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre