Spermiogram - výsledok

miriamapas
7. jún 2024

Dobrý deň , žienky chcem sa opýtať poradiť ohľadom výsledkov spermiogramu.
Záver je , že výsledok je v poriadku, len nechápem prečo je kolonka s počtom živých spermií prázdna... Myslíte , že je všetko v poriadku? Ďakujem krásne za pomoc 🙂

babushkaem
7. jún 2024

@miriamapas tak hej, vsetko v norme, mna len prekvapila ta morfologia, ze uz ju posunuli na 2%, ked sme boli my na spg tak bola este norma 4%.

miriamapas
autor
7. jún 2024

@babushkaem kedy ste boli na spg ? Čo som pozerala aj tabuľky , nejak sa moc nezhodujú, sú odlišné ...ale malo byť to byť dané podľa who , ak sa nemýlim , riešim takéto veci prvý krát , tak to je všetko nové pre mňa .

mimuska328
7. jún 2024

@miriamapas my sme boli na spermiogram 1.3 a tiež bola ešte morfologia 4%

babushkaem
7. jún 2024

Ja som citala, ze sa to bude znizovat na 2%, ale necakala som, ze tak skoro 🤣 tym padom sa nam o dost zlepsil spermiogram! 🤣

bejbs123
7. jún 2024

To je super vysledok

kristinkaris
7. jún 2024

@miriamapas je to blbosť môj ma 2% a trápime sa už rok podľa mňa ta norma 4% by mala byt aby sa čím skôr zadarilo

mimuska328
7. jún 2024

@kristinkaris ani s takým spermiogramom sa nemusí zadarit.. nám sa zadarilo s morfologiou 0,5% prirodzene a bábätko je zdravé podľa výsledkov

kristinkaris
7. jún 2024

@mimuska328 hej no je to buď hop alebo trop

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre