Spermiogram u doktora Sokola v Trenčíne.

25. feb 2020

Dobrý večer,
Prosím vás, ma muz niektorej z vas skúsenosť so spermiogramom u doktora Sokola??
Ako ste cenovo vyšli.
Odporúčanie dala moja gynekologicka, hocikomu.
Partner sa objednal u neho a hrkol mu 60e. To i ked je súkromník ma 3nasobne drahsie nez inde
Ci ako?
Partner ide prvý raz.

Ďakujem

e1i
25. feb 2020

Odporucam spermiogram dat urobit v car,centre reprodukcnom,vypracovava ho pocitac a je presnejsi a relevantnejsi ako na mriezke pod mikroskopom u dr.ten je prudko orientacny. Nie kazdy dr investuje do pocitacoveho programu,kvoli 1-2 spermiogramom mesacne. Nas vysiel v gynfive 35 eur na pockanie. Davali sme aj u urologa na sklicku a diametralne odlisne vysledky.

molly9991
26. feb 2020

My ideme zrovna v piatok do TN do gyneky a tam stoji 10 € u Sokola des, pred par rokmi za polovicu

nevludna
26. feb 2020

@e1i to vam dali aj vysledky na pockanie?

natalindaaaaa
26. feb 2020

my sme boli v Cegyse u Dr. Hlavacika ale my sme nechceli žiadne špeci len uplne zakladne. Výsledky boli na počkanie

natalindaaaaa
26. feb 2020

@nevludna spermiogram nebude nikdy rovnaky. Nám to Hlavačik vysvetloval, že výsledok ktorý mal môj pri vysetrení môže byť jeho najlepší alebo naopak najhorší a pri opakovanom vysetrení budú hodnoty uplne iné.

e1i
26. feb 2020

@nevludna asi po hodine ale počkali sme si

e1i
26. feb 2020

@natalindaaaaa ide len o to ci pozrie iba pod mikroskopom na sklicku alebo ma na to program v počítači ktorý zhodnotí aj ostatné parametre. Na sklicku väčšinou iba počet a odhadom pohyblivosť vie popísať, počítačové výsledky popisu aj morfologiou-koľko ich je OK, koľko sa hýbe dobre, koľko menej a pod. Jednoducho už by som nešla urológovi co iba pod mikroskopom pozrie, a hlavne keď pýta za to toľko co v car

natalindaaaaa
26. feb 2020

@e1i ano, ano presne tak. Nám povedal počet a pohyblivosť a celkovo to zhodnotil. Aj ja som sa stretla s nazorom, že je lepšie isť do CAR ako urologovi

e1i
26. feb 2020

@natalindaaaaa boli sme aj tak aj tak a podla urológa všetko OK a v car teratozoospermia, čiže zla morfológia a išli sme na umelé. Objednať sa do car je naj istejšie, boli sme gynfiv NR iba kvôli spermiogramu, robili ich vtedy v utorky. Umelé sme riešili v Brne a vyšlo. Prirodzene by to bolo nadlho

e1i
26. feb 2020

@natalindaaaaa u urológa dostaneš 2 riadky ak vôbec a v car a4 vysledku

natalindaaaaa
26. feb 2020

@e1i tak to velmi gratulujem, že sa podarilo 😍

autor
26. feb 2020

Pytam sa. Pretože nechápem, odkiaľ pan Sokol vypotil partnerovi sumu 60e.
Za vykonanie spermiogramu??

autor
26. feb 2020

Prosím vás, o radu.
Definujte mi miesto "CAR" prosím.
"okrem anglického prekladu😊🙏"

wodanka
26. feb 2020

CAR centrum asistovanej reprodukcie

deedaa
26. feb 2020

Môj chlap bol u Sokola zrovna dnes a za nás spokojnosť. Za tých 60e ho aj prezrel a urobil mu aj sono. Lek. správu prikladám pre predstavu.

autor
28. feb 2020

Ďakujem pekne za rady a odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre