Spermiogram - Trenčín, Nitra

matka977
5. sep 2024

Ahojte, už dlhšiu dobu sa snažíme s mužom o bábätko ale nedarí sa nám. Moja Dr. Mi poradila začať od manžela a preto pôjde na spermiogram. Na internete som toho veľa nenašla a keď niečo bolo tak v okolí BA, my hľadáme okolie TN alebo Nitra. Preto si idem po radu a aktuálne skúsenosti od vás,ktorí toto vyšetrenie už máte za sebou. Kde v tomto okoli vedia urobiť takéto vyšetrenie? A načo sa treba pripraviť? Ďakujem 🙏

patriciaa_
5. sep 2024

@matka977 ahoj síce nie som z tvojho okolia ale aj my sme to absolvovali taktiež mi gynekologicka odporučila najprv vyšetrenie spmg manžela my sme boli priamo na reprodukčnej alergo-imunologii tam nám spravili testy aj na všetky možné alergické veci z krvy obom, na nič špeciálne sme sa nemuseli pripravovať, bolo potrebné aby sme vynechali sex pár dní pred odovzdaním vzorky spermií, muž si zvolil možnosť vzorku odobrať doma a priniesť do ambulancie(je to potom časovo ohraničené), viem že spmg robia aj urológovia vraj ale nemusia byť až tak podrobne ako v CAR to ale neviem udať s istotou, ja som bola rada že som vôbec dostala muža k lekárovi 😀 a mal aspoň dve vyšetrenia v jednom...
ak chces ísť aj ty na iné vyšetrenia napr. hematologiu, endokrinologiu tak sú dlhšie cakačky preto nezahaľaj s objednanim výmenný lístok ti dá aj obvodná alebo gynekológ. 🙂 veľa šťastia 💫🤞🏼

transtuzumab
6. sep 2024

@matka977 môj muž bol v Martine v Heliose a bol spokojný.. všetci tam boli veľmi milí. Bolo to na poisťovňu. Bol jeden týždeň na odber a druhy týždeň na konzultáciu kde mu vysvetlili výsledky.

matka977
autor
6. sep 2024

Super ďakujem 🙏

lynda888
6. sep 2024

@matka977 môj muž bol niekoľkokrát na spermiogram v NR v GynFive a hovori, že všetko OK. Milí kolektív je tam, príjemné prostredie, nie je to tam žiadna masovka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre