Spermiogram

sueqien
7. jún 2024

Ahojte je tu niekto, kto by mi vedel pomôcť, ohľadom spermiogramu? Aké sú výsledky ? V pondelok by mal priateľovi poslať email lekár, lenže do pondelka veľa času ešte. Boli sme dnes v gyncare, a zatiaľ poslali iba toto. Tak by som chcela poprosiť, či niekto by mi vedel poradiť ? Ďakujem krásne.

butterflyeffect
7. jún 2024

@sueqien nie som odbornik, ale mne to pride dost zle. Tie hodnoty co su vyznacene cervenym su jeho zle hodnoty, vo vedlajsom stlpci mas uvedene ake hodnoty by mali byt.

gejb
7. jún 2024

@sueqien tiež som laik.
Ale nie je to vôbec dobre. Podľa tohto ma veľmi málo spermii a 100% sú nepohyblive. Teda stoja na mieste a nemajú tak šancu dôjsť k vajicku...navrhnu vám rovno IVF, keďže inseminacia by nemala význam.

kristinkaris
7. jún 2024

Prepáč ale podľa tohto nema žiadne spermie schopné oplodnenia :(

sueqien
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristinkaris
7. jún 2024

@sueqien neboj určite niečo navrhnú treba veriť 🍀 v dnešnej dobe je medicína dosť popredu

gejb
7. jún 2024

@sueqien skus sa pridať do skupiny IVF...
Prirodzene to nepôjde, ale v CAR vám budú vedieť pomôcť 🤞🍀

sueqien
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
7. jún 2024

@sueqien koľko má rokov?

sueqien
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vierkainka
7. jún 2024

@sueqien tiez nie som odborník, iba laik..suhlasim vsak s babami co tu píšu..je to bohužiaľ zlé, slabé.Navrhnu vám rovno IVF.

kristinkaris
7. jún 2024

@sueqien fuha dosť mladý na takýto výsledok … športuje ? Stravuje sa zdravo ?

bejbs123
7. jún 2024

Zial,je to dost zle a ine riesenie ako IVF tu asi nebude,velmi malo spermii,ktore nie su pohyblive a vysledok z morfologie tam ani je vyhodnoteny…nebral v poslednej dobe nejake antibiotika alebo necvici a neberie nejake steroidy?

sueqien
autor
7. jún 2024
linda5678
7. jún 2024

@sueqien a nemoze byt toto iba “nekvalitna vzorka”? Myslim tym, ze ste ju trebars doniesli do centra po dlhom casovom limite, nedrzali v teple, spinava skumavka atd. atd.?

sueqien
autor
7. jún 2024

@linda5678 nie vzorka je z dneška , v centre.

pet888
8. jún 2024

@sueqien a kolko tam bola sex.abstinencia pred odberom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre