Sono, krv, inseminácia a protilátky

20. nov 2023

Ahojte, nechcem ľútosť len by som potrebovala nejakú tú podporu... skúsenosti od vás ....chodím do gyn fiv....som po laparke ...nález polyp ten odstránený chvalabohu ...dutina maternice deviovana viac do ľavá...išla som do car..už sme tam nejaký ten čas....potvrdené samozrejme pcos...amh 14 , zvýšené protilátky proti spermiam,nedarí sa dva roky,spermiogram všetko super až na morfologiu 3% ...na tie protilátky mi zatiaľ žiadnu liečbu nedali...zobrali opäť krv lebo že niekedy môžu vyjsť falošne pozitívne...ja som už stratená ... dali mi letrozol ..som 9dc a 12 DC idem opäť do centra na ďalšie sono a krv...ak bude dobre tak inseminacia...ale načo mi budú robiť iui keď mám nejaké protilátky v sebe??? :( však tam nemôže byť žiadna úspešnosť...

natalis1998
20. nov 2023

Ahoj, my tiež chodíme do Gynfiv. Mám tiež PCOS ale mame aj OAT z muzovej strany čiže v našom prípade rovno ivf. Ja ti odporúčam sa pýtať na mieste. My si vždy s mužom spíseme poznámky a na všetko sa spýtame, vždy nám na všetko dajú odpoved. Podľa mna lepšie ako sa pýtať tu. Ale myslím si že by ta neposielali na inseminaciu keby tam nebola šanca a zas je to stále lepšie ako ivf, pokial máte šancu.

autor
20. nov 2023

@natalis1998 ja som z toho už tak stratená že zakaždým čo idem k dr tak sú len samé zlé správy :( už som si zopár veci napísala tak si to beriem keď tam pôjdem.

natalis1998
20. nov 2023

Úplne chápem, my to mame tiež podobne. Mame už jeden neúspešný pokus za sebou, takze tiež som uz niekedy deprimovana… ale radšej sa pytaj.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. nov 2023

@jj298 a podarilo sa niečo vyriešiť? Nájsť nejaký problém?

autor
20. nov 2023

@natalis1998 je to už hrozne na psychiku...iné povedia neriešte to ,pôjde to samo ale to sa nedá nad tým nerozmyslat keď viete že máte nejaký problém a neustále len samé odbery,prehliadky atď

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kakalake
20. nov 2023

Ahoj.mam za sebou niekoľko IVF a veeelmi vela vyšetrení keďže mam viac diagnóz, ale chcela by som ta podporiť aby si sa nevzdávala a išla si za svojim a určite sa to raz podari😊nám sa to podarilo po 7 rokoch a ťažkých “bojoch” 😊hlavu hore! Ak by si sa chcela niečo opýtať tak kludne napis😊rada pomôžem s čím viem😊😊😊

natalis1998
20. nov 2023

Poviem ti takto. Nám každý hovoril ako bude problém s tým že má môj muž malo spermií a nie sú úplne dobre. Išla som na prvé ivf s tým že som čakala že budem mat aspoň 10 vajíčok, nakoľko mam amh 7 a slabé PCOS. A nakoniec sme sa ani k oplodneniu nedostali lebo nebolo čo oplodňovat. Folikuly boli prázdne a a kde aj boli vajíčka tak neboli zrelé. Mala som strašnú ilúziu že ako pomaly z tej operačnej sály pôjdem už tehotná dobrezenie. Do ďalšieho cyklu idem už uplne s malou dušičkou a uplne inou mysľou.. a poradím ti že ak proste nie si psychicky ok tak do toho nechod. Daj si mesiac pauzu daj sa dokopy. My sme mali ísť do druhého cyklu hneď ale ja som cítila že nie som v pohode, že si ten neúspech chcem vyplakať a nejako sa s tým vyrovnať a pomohlo a do ďalšieho pokusu idem úplne s iným nastavením a hlavne psychickou pohodou.

skatloka
21. nov 2023

ahoj, protilatky, ktore ti zistili, sa na chadzaju v posve, preto je najvhodnejsia metoda iui - vstreknu spermie rovno do maternice a je vysoka sanca, ze sprrmie preziju😊 drzim vam palce, ja idem tiez tento proces od buduceho cyklu 🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre