Som po ovulácii?

mistulik
20. jan 2016

Ahojte, nevedela som to pomenovať, pretože sa mi to zle konkrétne opisuje a znie táto otázka naozaj smiešne. Chcem zistiť, či som po ovulácii, a resp. či sa zadarilo. Avšak väčšinou minimálne týždeň pred menštruáciou mám v bruchu dianie, akoby sa mi voda/krv? neviem ako to nazvať čo najpresnejšie, zhromažďovala a "škŕkala"/ozýva sa v bruchu, maternici. Mávate aj vy také niečo pred menštruáciou? Snažila som sa to opísať mojej doktorke, vraj to je tekutina po ovulácii, a je to úplne normálne. Mne však veľmi oťaží brucho, akoby naplnené tekutinou a mi tam zaškŕka. Takže teraz neviem, či príde menštruácia alebo je po ovulácii. Ako to mávate prosím vy? lebo príznaky PMS nemávam, alebo som si ich nie vedomá, iba toto som zaregistrovala.

smajcii
25. jan 2016

Ja som doposiaľ nepostrehla žiadne skvrkanie 😉

l3yla
25. jan 2016

Ani ja som u seba nic take nepostrehla, i ked je pravdou ze kazda sme ina a je to individualne

1234lubka
25. jan 2016

hmm no to ci si otehotnela alebo nie zistis pomocou testu a zbytocne sa trapis ze sa snazis spozorovat ci ano ci nie...a po ovulacii ak nemas anovulacne cykly si kazdy mesiac nie???? A to ci niekomu skvrka ci nie to 😀 😀 😀 je to smiesne, kazda sme ina a dokonca aj u teba moze byt kazdy cyklus iny. Tak sa nestresuj

vierakuli
2. okt 2018

Ano mne zvyklo skrkat v maternici a nasledne hned potom sa mi spustila menstruacia, akokeby sa mi odluplo kusok sliznice

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre