Sny o pozitívnom teste

sunshine15
22. aug 2022

Ahojte, tato tema tu uz bola velakrat ale za tie roky predsa kazda moze prispiet niecim novym
Dnes sa mi uz tretikrat pocas 8 mesiacov snivalo o tehotenskom teste pozitivnom 😄🫣 urcite je to hlavne v hlave a pre istotu som ich v sne spravila snad 6 lebo som tomu neverila
Kolko podla vas sny ovplyvnuje hlava a kolko su naozaj sny ltore nam maju nieco povedat? Raz davnejsie som dokonca v sne rodila dievcatko doma

mima1991
22. aug 2022

@sunshine15 podla mna to znamena len tolko, ze to velmi chces, casto nad tym uvazujes a potom sa to premieta do snov 🙂

sunshine15
autor
22. aug 2022

@mima1991 moze byt, beriem 🙂☺️

euka210
22. aug 2022

@sunshine15 sny su len odrazom prezitych veci cez den, nasich tuzob, stracu, problemov...mne sa obcas sniva ze rodim a skor je to o strachu, a to uz mam doma 3 deti.

kitycat
22. aug 2022

Citala si si vcera co v nedavnej dobe sekciu "Mozem byt tehotna?"
To by vela vysvetlilo

katarinka89
22. aug 2022

@sunshine15 moje sny su pravdive. Ked sa mi to s testom zosnilo tak som si ho aj urobila a bol pozitivny.

katarinka89
22. aug 2022

@katarinka89 mne sa snivalo s chlapcami a mam dievcata. Cize tebe by to vychadzalo na chlapca

sunshine15
autor
22. aug 2022

@kitycat co myslis konkretne neviem nevidela som

diaszoky
22. aug 2022

@sunshine15 mne sa snivalo aj ze som tehu ze cakam dievca bla bka a nic😑

sunshine15
autor
22. aug 2022

@diaszoky ja zatial takisto😄

greta2017
26. aug 2022

Mne sa dnes snival rovnaky sen...4x som sa zobudila a zaspala a stale som mala sen o pozitivnom teste. Dnes som si ho urobila a nieco sa aj crta ...ale snazime sa o babo takze ten sen pripisujem tuzbe a aktualnej nasej situacii😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre