Snívalo sa mi o tehotenskom pozitívnom teste

adka252
23. apr 2019

Pekný deň prajem 😊
Sníval sa mi sen. Robila som si test, prvý vyšiel negatívne a nemohla som v tom sne tomu uveriť, tak som si išla urobiť druhý test a v tom som už videla dve čiarky úplne pekne vidieť boli, potom sa ten sen skončil tým ze som bola šťastná a zobudila so. Sa. Bol to veľmi živý sen, nevie niekto co to môže znamenať? Ďakujem pekne ❤️

domculik24
23. apr 2019

Snazite sa o babo?

beky1813
23. apr 2019

Ze psychika pracuje naplno

diewcatqoo
23. apr 2019

@adka252 cloveku sa zvykne snivat obcas to, co si velmi zela. Mne sa raz snivalo, ze sme boli na svadbe kamoske a na tej svadbe som bola v piatom mesiaci. A cuduj sa svete, o necely rok sa to splnilo, vyslo to presne na piaty mesiac 🙂
Drzim palce, nech sa splni aj tebe, ak sa snazite o babo ;)

danalop
23. apr 2019

@adka252 sny pracujú ako keby v počítači triediš priečinky, kombinuje sa počas spánku to na čo si myslela, čo si zažila s čim si sa stretla priamo alebo nepriamo, môže to znamenať, že otehotnie niekto v tvojom okolí, ty alebo aj nič 🙂

catherinah
23. apr 2019

Mne sa tak snivalo minimalne 20krat a tehotna som nebola.

lucka12399
23. apr 2019

@adka252 podla mna sny s tym nemaju nic .. len nad tym furt rozmyslas tak sa ti uz aj sniva o tom.. aspon mne to tak pride .

silvia5252
23. apr 2019

Mne sa napríklad nikdy o tehu nesnívalo a to sme sa vcelku pekne dlhú dobu o mimi snažili a podvedome som po tom túžila najviac na svete. Raz, jediný raz sa mi ale snívalo, že som v nemocnici s veľkým bruchom a rodím. No a fakt na druhý deň bola na teste slabucka čiarka 😊. Dnes sme už začali 8tt.

vilma7
23. apr 2019

Nič, je to len sen, neuróny pracujú na plný úväzok...nechci vedieť čo všetko sa už mne posníval ;)

jesenna
23. apr 2019

Možno to bude znieť ako blbosť, ja sama na sny neverím, nikdy sa mi žiadny nesplnil, až na ten o dvoch ciarkach 🤔 . Sníval sa mi z nedele na pondelok, v stredu mala prísť MS no neprišla, a v sobotu som už videla tie dve čiarky 😍 pamätám si to pomerne čerstvo, lebo som len 14tt 🙂 samozrejme to zrejme nič neznamená, no toto si neviem vysvetliť.

adka252
autor
23. apr 2019

@domculik24 o babo sa snažíme už nejakú dobu no teraz ak mám pravdu povedať téma dieťa neprišlo ani na um aj keď sa snažíme na ďalej není bohužiaľ na to čas keď ze mam otca onkologického pacienta o ktoreho sa musím so striedavo starostlivosťou starať tak ze to ze sa mi snívalo a tak živí sen som nečakala možno len mi ten sen chcel na povedať ze musím rozmyslat aj nad niečím počtom túžim 😊 aj keď by to bola premna veľmi milá a pozitívna vec za posledné ťažké obdobie 🙏🏻❤️

klaudia_kaja
24. apr 2019

ja keď som tušila, že tehotná som, tiež sa mi snívalo, že si robím test a vyšiel pozitívny, no a doktor mi to len potvrdil... mimo tehotenstva sa mi tehotenské sny a nesnivali, no toto tehotenstvo sa mi snívajú veľmi veľké blbosti, no v každej bobosti som tehotná ako skutočne, no aj keď neviem, odkiaľ sa také blbosti berú 😂 😁, no vždy to príjemné nie je, teraz sa mi snívalo o strieľaní, a bol postrelený nejaký chalan, pri tom mi to prišlo na jedinej strane ako dospelý človek, a na druhej ako môj 15 mesačný syn oblečený v pyžamku, takže nie všetky sny su príjemné ... treba to vyhodiť z hlavy

domculik24
24. apr 2019

@adka252 my ked sme sa snazili, tak dost casto som mala velmi zive sny, ze som tehotna alebo uz mam babatko, pripadne som rodila 😁 podvedomie je silna vec 😉

samanthasilvia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre