Snažíme sa prvý cyklus

5. máj 2022

Ahojte 🙂
Je to náš prvý cyklus čo sa snažíme. Podľa výpočtov som mala mať ovuláciu až v nedeľu ale v piatok som si všimla ťahavý priehľadný výtok, predpokladala som, že je ovulačný a posnažili sme sa. Od piatku mám obdobie ako keby sucha. Avšak dnes teda 6 dní od toho výtoku mám pichanie v podbrušku. Neviem o čo sa môže jednať. Máte skúsenosti?
Rozmýšľala som, či to nebude ovulácia - až teraz - ale nemám žiadny výtok ani nič podobné.

laucia
5. máj 2022

teoreticky to moze byt to uhniezdovanie...casovo by to sedelo.Ja som tiez citila vtedy take popichavanie jemne...akoby sklbanie.

diamond007
5. máj 2022

🤦 nesleduj sa toľko, nahováras si to....

greta2017
5. máj 2022

Suhlasim s komentarom vyssie. Nesleduj sa tolko. Keby ste sa nesnazili tak take pichnutie sem, pichnutie tam si ani nevsimnes. Ked tak si kup ovulacne testy a zistuj pomocou ich kedy mas ovulaciu a cakaj kym ti menzes nebude meskat. Neoplati sa velmi vopred robit tehotenske testy jak najata🙈😄... cize klud, aktivny sex (raz za den staci) a pockat na meskajuci menzes. Nech sa vam to skoro podari🙃🙏🏻

autor
6. máj 2022

Práveže nie je to tým, že sa moc sledujem a o žiadnych testoch reč nebol🙂 Nebola to otázka typu “Som týždeň po ovulácií a pichá ma v podbrušku, som tehotná?” 😆 Práve to, že ešte som nechcela siahnuť ani po ovulačných testoch, ešte to nieje také inteznívne snaženie sa. Skôr ma zaujímalo, či som mohla zle odhadnúť ovuláciu alebo tie bolesti môže spôsobovať aj niečo iné než ovulácia - resp. čo. 🙂

greta2017
6. máj 2022

Ale to ti my tu nepovieme...mohla si zle odhadnut ovulaciu ale aj nie. Presne na to sluzia tie ovulacne testy alebo meranie bazalnej teploty aby si vedela kedy ovulacia prebieha. Nie kazda ju mame v rovnaky den cyklu. A ked ju mas posunutu mozte sa snazit kolko chcete mimo ovulacie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre