Snažíme sa o miminko, prsia mám naliate, ale test negatívny.

domi1919
22. sep 2019

Ahojte s priateľom sa snažime o miminko ale nedarí sa nám ,mala som dostať menzes dva dni do zadu a nič stále robila som si test vyšiel negativ. ale prsia naliate mám aj všetko ako pred menzesom ale nič čo myslíte že z toho bude :/ už som zúfala

veronikaszabova
22. sep 2019

@domi1919 bud PMS alebo tehotenstvo.
Treba pockat, co sa z toho vyklube.

domi1919
autor
22. sep 2019

@veronikaszabova no bohvie meškajú druhý deň uvidíme čo zajtra :/

lula313
22. sep 2019

@domi1919 mne prvý test ukazal až 5 dni po meškaní MS. Uvidis.. drzimnpalce

adeladulova
22. sep 2019

Mne test ukázal pozit az na 4den meskania, aj to len uuuplne slabunko 😉

florianabotosova
22. sep 2019

@domi1919 ahoj mne meškali mesiac aj 17 dní robila som si test bol negatívny, tiež som mala také na liate prsia, bolesti v podbrušku a kríze ma tiež boleli, nakoniec som išla na gyndu kde mi povedal gynekológ že mám opozdenu menštruáciu. Skus ešte počkať a uvidíš a ak sa ti ms nedostaví chod na gyndu

neluskas
22. sep 2019

@domi1919 ahoj, ak to nebude tehotenstvo, tak by som skusila si upravit menstruacny cyklus. mne sa to podarilo vdaka prírodným produktom a teraz mam konečne 28 dnovy cyklus

neluskas
22. sep 2019

@domi1919 a vdaka tymto prirodnym produktom sa da poriesit aj problém s otehotnenim. mojej kamarátke povedal gynekológ ze nikdy nebude moct mat deti. 3 roky nemala menstruaciu a vdaka tymto prirodnym produktom ma teraz 9 mesacnu dcerku

domi1919
autor
23. sep 2019

@lula313 no ja som si robila aj dnes a nič :/ a anu menzes neprišiel a mne je hrozne :/ aj na vracanie,bradavky ma bolia ,hlava ma boli

domi1919
autor
23. sep 2019

@adeladulova pockame este veru

domi1919
autor
23. sep 2019

@neluskas mala som pravidelny menzes a mam 28 dnovy cyklus a toto je prvy krat

sense
23. sep 2019

Ms som mala vzdy pomaly na hodinu presne... ked som mala priznaky ako ty ms nikde test negativny...asi po 5dnoch meskania som skusila druhykrat test a tambol duch ze som si vravela ze to asi len ho tam.chcem vidiet...o dalsue dvs dni som.spravila digi a bolo to tehu... takze bud pockaj este al smer doktor

domi1919
autor
23. sep 2019

@sense urcite pockame a uvidime

majkuliik
29. sep 2019

@neluskas ahoj chcem sa ta spytat ake su to tie prirodne produkty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre