Snažíme sa o dieťa, ale už strácam nádej

8. jan 2023

Zdravím, snažíme sa o dieťa ako tu mnohé z vás.
Viem, že najlepšie je testovať až keď mešká menštruácia a mnohé to zvládate veľmi dobre🙏🏻
No my, čo testujeme skôr,..ako to zvládate?
Ja strácam nádej keď vidím, ako baby majú čiarky už skoro od 8 dpo a na 10 dpo už veľmi pekné, viditeľné čiarky.
Ja stále nič a síce mi ešte nemešká, no už to vzdávam. Áno, nemám testovať skôr. Viem. Asi potrebujem len povzbudiť, že ešte sa tam tá druhá čiarka môže ukázať.
Kedy je vlastne najneskoršie uhniezdenie? Spomína sa už 5dpo, to je asi najskôr, no najneskoršie?

mimi3008
8. jan 2023

Ako dlho sa uz snazite?

anjelicek26
8. jan 2023

Uhniezdenie je medzi 6-10dpo...vsetko zdrave tehotenstva. Kazda mame inu polohu maternice, inak formovane vajcovody, inde v maternici sa mini uhniezdi, preto ten rozdiel. Vsetko ale zdrave tehotenstva. Ja testujem vzdy 11/12dpo, ked je negativny, tak viem, na com som...snazime sa rok, uz to nejaok beriem tak, ze s toho nic nebude, aspon to je moj terajsi pocit... zajtra by som mohla testovat, ale ani ma to nelaka...

janetinka27
8. jan 2023

ahoj, ak je zena tehotna,moze mat ciarku skor ci neskor, no ak zena nie je tehotna, nebude ju mat ani 14dpo.
viem, ze je tazke vydrzat, ale je to lepsie.aj ked testy su dostupne a v podstate nic nam nebrani testovat aj skor.
ide skor o to, aby sa tehotenstvo nestalo nasou modlou, zavislostou. aby nas neoberalo to sledovanie testov o pokoj. zivot musime a hlavne chceme zit dalej. kym pride tehotenstvo, musime predsa vyuzit cas co najlepsie, nemrhat nim. vzdelavat sa, cestovat, venovat rodine, pracovat atd, kazdy ma svoj zivot,konicky,zodpovednost.
my cakame vyse 5 rokov, tych 5 rokov som zila normalny zivot, lebo som sa naa tehotenstvo neupinala a som za to vdacna.
drzim vam palce

autor
8. jan 2023

Teraz som čítala článok kde sa píše o tom, že naozaj uhniezdenie môže prebehnúť až toho 10 dpo a vtedy aj tých 11/12dpo je skoro na test, keďže ešte sa do moču nemusel dostať.

autor
8. jan 2023

Ďakujem aj vám držím palce❤️

anjelicek26
8. jan 2023

Ja to beriem podla "osobnej" statistiky, mame viac deti a jedneho anjelika, ked na 11dpo nebola ciarka, tak sa uz neobjavila... a na 11dpo vzdy uz bola viditelna bez duchariny... tak zajtra 11dpo uvidim podla teploty no... divne je mi cely cas, ale to je preto, ze druhy mesiac neberiem progesteron, cele telo nejako resetuje.

simonkakotrisova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
8. jan 2023

@simonkakotrisova si tu prvy mesiac, tak by si si mohla pamatat pravidla MK, s ktorymi si pri registrovani suhlasila. Nemyslis?

simonkakotrisova
8. jan 2023

@veronikaszabova Aj ja vás zdravím, pravidlá neporušujem pani som chcela len pomôcť takže vám želám ešte pekný večer❤️

veselo_neveselo
9. jan 2023

Prosim ta aj si pozeraj, odkial mas tie clanky a odkial cerpas informacie, lebo ten text co si dala, je hrozny. Asi len automaticky prelozeny, ale aj tak. Davaj pozor, a citaj zodpovedne zdroje.

autor
9. jan 2023

@veselo_neveselo je to anglická stránka, avšak moja angličtina nie je na takej úrovni tak som si to dala preložiť 🙂

essenceee
25. jan 2023

ako dlho sa snažite? Kde cez rok, tak by som navštivila nejaku kliniku a nechala sa vyšetrit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre