Snažíme sa o dieťa, ale nemám chuť na milovanie

adriiankaa222
26. aug 2020

Ahojte ! Snažíme sa o druhe bábo jasne že sa nám nedarí už skoro rok :( ale mám aj väčší problém vôbec nemám chuť na milovanie už cca 2roky... málokedy som zrušená :( neviem čo mám robiť... čítala som že Maca môže pomôcť... je na tom pravdy? Ďakujem

sunny8
26. aug 2020

Hlavne je nenutit sa do toho čo nechceš. Je to len obdobie a prejde to. Skús sa venovať sama sebe 🙂

anitka63
26. aug 2020

@adriiankaa222 kedy si prvýkrát spozorovala, že nemáš chuť? Nie je problém v tom, že akoby ste tlačili na pílu?

lucia147852
26. aug 2020

Daj si spraviť hormonálny profil. Mozes mat hormonálne problémy a preto problém s otehotnením aj nechuťou

stanulienkat
26. aug 2020

Ak je Maca nejaky sexi svalovec, tak by to mohlo pomoct.

misickaa4
26. aug 2020

@lucia147852 prosim Vas , neviete poradit ci hormonalny profil robi gynekolog alebo obvodny? Dakujem

lauriema
26. aug 2020

@adriiankaa222 ahoj, co to je ta maca?

brita7777
26. aug 2020

A doma je vsetko ok ? Stres, vycerpanost, caste hadky, ..to vsetko moze viest k sexualnej nechuti. Ak nemate s partnerom na seba cas ist niekam spolu, byt spolu ako par a citit sa tak, tuzba slabne.
Samozrejme mozu byt za tym aj zdravotne tazkosti - depresia, malo zeleza, stitna zlaza, prip. si treba spravit hormonalny profil. Treba ist minimalne na všeobecné krvne vysetrenie spominanych veci a potom budes vediet, ci je to v hlave alebo nieco fyziologicke. Ak ta partner nevzrusuje, co sa moze stat, uz je iny - nielen partner, ale otec, treba tomu nechat viac casu, hlavne ozaj byt k sebe pozorni, aby sa ti vlastne chcelo. Zenska sexualita je ina ako u muzov, oni mozu hned a zaraz, zena potrebuje aj citit nehu a zaroven zivocisnu muznost.

lucia147852
26. aug 2020

@misickaa4 gynekológ a počula som že uznáš aj endokrinológ

oli18
26. aug 2020

@adriiankaa222 Keď si " málokedy zrušená", tak už to nepôjde.

damadama
26. aug 2020

@adriiankaa222 Ak je starostlivosť o 1.dieťa vyčerpávajúce, príp.na 1.mieste, máš viac ženských hormónov. Za chuť na sex je zodpovedný testosterón, ktorého máš teraz asi menej.
Ďalšia vec je, či sa dokážeš uvoľniť a či ťa vie partner uvoľniť. Všetko je v tvojej hlave. Ale hlavne, neísť do toho s cieľom plodiť dieťa. Jednoducho si užívaj, ako za mladi 😀
Je veľa metód, ako na tom uvoľnení a vzrušení pracovať, aj veľa kníh. V podstate sa opakujú s nejakými obmenami, ale môžem odporučiť český titul Cesta k ženskému orgasmu (brožúrka+2 inštruktážne DVD - žiadne Pčko)- nie len o orgazme, ale hlavne o našom ženskom tele, o nás, o potrebách každej z nás.
Pri jednom dieťati už nemáš chuť, tak pri dvoch sa na seba budete už len pozerať a nájde si milenku? ☹ Hádam nie.

katarinka89
26. aug 2020

Tak zrušená alebo vzrušena? To je rozdiel

deti95060810
26. aug 2020

neberieš lieky? Napr. antidepr. robia tieto problémy...

bluka2
26. aug 2020

Skúsila by som (ak si ešte neskúšala) zdravú stravu, pohyb, jogu...dať sa celkovo do poriadku po všetkých stránkach a myslím, že by sa to mohlo zlepšiť

lenuliatko84
27. aug 2020

Treba sa milovat aj dve hodiny a rozprudit tu vasen.nie len rychlovka aby som mala po tom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre