Snažíme sa o dieťa a mám silný výtok

19. máj 2021

Ahojte! snažime sa o bábätko a tento mesiac sa mi spustil strašne silný výtok, prvý krát ho vidim tak, že ho mam na nohavičkách, riadne kvapky (sorry, že som nechutna :D) skusala som na prstoch a je taky mliečny, vodnatejší, krčok maternice mám lahko nahmatatelný a zdá sa mi byť uzavretý a tvrdý. Test som si robila dnes ráno, ale podla všetkeho je negativny, niekto tam vidi "ducha" ale ja ho tam naozaj nevidim. Odhliadnuc od toho testu, moze to byt tehu? mali ste niektora, takyto vytok?

ivver
19. máj 2021

môže byť prichádzajúca MS ale aj tehotenstvo, ja mám tento mesiac tiež premočené nohavičky.. preto si dávam intimku, mala som to aj na začiatku prvého tehotenstva, ale už som mala aj pred MS, držím palce 🙂

ivver
19. máj 2021

koľky dpo si ? 🙂

autor
19. máj 2021

@ivver ďakujem, občas to mavam pred MS ale vtedy toho nie je také kvantum ako teraz. Dnes 12 DPO

ivver
19. máj 2021

máš aj nejaké príznaky?
ja neviem čo to je, ale ja mám také pichanie občasné zospodu aj v podbrušku, orsia ma zatial nebolia, čo je tiež čudné.. uvidíme čo to bude, a test si si robila vravíš ? mňa tiež svrbia ruky :D ale ešte by to bolo skoro

autor
19. máj 2021

@ivver v podstate mam klasiku ako PMS, bolia ma prsia, mam vytok ale to je vse.. test som si stihla ja šikovna urobit dnes rano :D lebo tych par dni pockat by ma asi zabilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre