Snažíme sa o bábo

1endzi
31. okt 2023

Prosim vás ženy, snažíme sa o babo už vyše pol roka a stale nič 😢. Beriem aj duphaston aj kyselinu listovu. Ale teraz co som mala asi menzes tak trval len 3 dni a odvtedy ma boli v podbrušku aj vaječníky. Bodaj by sa to podarilo. Otazka znie kedy môžem urobit test a vidiet dve čiarky? Uz je to 9 deň od poslednej menštruácie.Dnes som si robila preistotu test a nic😢

petamich
31. okt 2023

v prvom rade je potrebne si cosi nastudovat o zenskom cykle a idealne spoznat ten svoj - 9. den od poslednej menstruacie totiz vacsina zien este ani ovulaciu nema, kedze vacsina zien ovuluje v strede cyklu = okolo 14. dna ak mas pravidelny 28 dnovy, takze test si si robila uplne zbytocne, najskor musi prebehnut ovulacia a nasledne ak ste mali nechraneny styk vie dojst k oplodneniu a testovat je najlepsie az ked menstruacia meska

mas pravidelny cyklus? mas ako tak odsledovane kedy ovulujes? pripadne sledujes si ovulaciu nejako?

a_alexandra_a
31. okt 2023

Duphaston máš nasadený od lekára? Si sledovaná? na 9. deň od skončenia menštruácie máš akurát tak ovuláciu, ak je pravidelná, test ti ešte nemá čo ukázať.

gejb
31. okt 2023

@1endzi test ti ukaze najskôr o cca 16 dní alebo v deň očakávanej menštruácie. Skôr nemá zmysel testovat.

sense
31. okt 2023

Nie je podstatné kedy konci ms alebo koľko dní máš od konca ms, ale kedy máš ovuláciu.
Je možné že máš akurát ovulaciu

1endzi
autor
31. okt 2023

@a_alexandra_a áno od lekára,Ale ja práveže ani neviem či to bála menštruácia,lebo ja ju mávam silnú a 5-6 dní a teraz to bolo slabé a len 3 dní a odvtedy bolia vaječníky .A viem že lekárka povedala že keď sa vajíčko uhniezdi že niektoré ženy môžu krvácať a myslia si že dostali menzes . Možno to je môj prípad.Samozrejme že počkám do ďalšej menštruácie.

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
31. okt 2023

@1endzi je na čase ist na vyšetrenie aj ty aj chlap, naj smer car

petrika999
31. okt 2023

Ahojte dievčatá
Chcem sa opýtať
V piatok som bola na odstránenie polyp a zároveň prefuk vajickovodov
Podarilo sa vam potom otehotnieť?

medda_beda
31. okt 2023

@stellarstar Po pol roku ju ešte vysmejú.
Po 9 mesiacoch na mňa pozerali ako keby som prišla z marsu.
Teraz im už tak do smiechu nie je.
Niečo riešiť začali až po roku.

stellarstar
31. okt 2023

@medda_beda my sme boli po pol r nevysmiali nás. Prišlo sa na príčinu a ušetrila si čas, nervy a trápenie ze sme to tak skoro riešili

medda_beda
31. okt 2023

@stellarstar Tak to máte fajn.Nás ešte 3 mesiace nechali čakať, že máme užívať vitamíny.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre