Snažíme sa o bábätko. Môžem si dať občas vínko?

beata110
6. mar 2022

Ahoj chcela by som pocut vas nazor😊 s muzom sa snazime o druhe no sem tam si dame vecer vinko alebo on si niekedy da jedno pivko no ja sa vtedy pokusat nechcem. Otazka teda ci by sme mohli aj vtedy alebo radsej nie?

sissy27
6. mar 2022

@beata110 úplne v pohode, nemá to žiadny vplyv na dieťa 😃 vieš koľko detí sa narodilo ako “následok” nejakej party? 😂

mamina0078
6. mar 2022

Ano ja pred tehu s mužom k večeri som mala takmer kazdy vecer poharik a male sa podarilo na 1x

solange7
6. mar 2022

@beata110 jezis mozes si dat aj celu vinoteku, neboj sa nenarodi sa ti alkoholik s dvomi hlavami. Neprehanaj tie obavy, aby si tu potom pocas tehotenstva nedotazovala ci mozes zjest kalerab.
Kazdopadne drzim palce, nech sa vam zadari.

beata110
autor
6. mar 2022

@sissy27 to mas pravdu... prave preto nechceli by sme aby dietatku nieco bolo aj ked z takeho maleho mnozstva. Dakujem za odpoved

0silvia0
6. mar 2022

@beata110 zi, uvolni sa a nestresuj...

beata110
autor
6. mar 2022

@solange7 nie az tak neprehanam mam uz 8 rocneho a zvladla som tehotenstvo bez mk😊 a dakujem😊

otvorena
6. mar 2022

@beata110 jasne že áno😁

sissy27
6. mar 2022

@beata110 no nemá mu čo byť 😃 ono to “dieťatko” hneď tak nebude, po tom pohári vínka to bude len spermia a vajíčko a aj keď príde k splynutiu, tak skôr ti alkohol zmetabolizuje a odíde z tela ako vznikne embryo. A nie, ten alkohol nijako nezmení ani spermie ani vajíčko, proste nie. Nijako.

kvetka404
6. mar 2022

@solange7 "alkoholik s dvomi hlavami"🤣🤣🤣🤣 ďakujem Ti, od srdca som sa zasmiala🌹😁

nika12323
6. mar 2022

A prečo by si nemohla ? 😂 jasne že môžeš , aj dva vínka .

darinks01
7. mar 2022

Kľudne môžeš 🙂 Smelo do toho aspoň sa uvoľníte 🙂

simona1998
7. mar 2022

@beata110 ja som mala známu ktorá nepila víno lebo manžel jej vravel že to nebude dobre že sa im nepodarí , a nakoniec sa maly podaril ked zapíjali kúpu nového bytu 😀❤️

beata110
autor
7. mar 2022

@simona1998 odteraz sa snazime len po pohariku😂

lucia147852
7. mar 2022

@beata110 a čo by mu z toho akože bolo? Kým sa vytvorí embrio, tak ten alkohol už bude dávno preč.

simona1998
7. mar 2022

@beata110 mali by sme aj my , len to by sa z nás postupne stali alkoholici keď teraz sa už vyše rok nedarí 🤣

veronika3110
8. mar 2022

My sme boli s manželom takisto zvyknutí si každý večer dať aspoň za pohárik .. 🙂 To, že som tehotná som zistila až v 6. týždni a dovtedy sme si tiež dali, hoci menej... no jeden večer sme mali návštevu, kde bolo toho vínka samozrejme trochu viac... ale to naozaj nevadí 🙂 Potom som si už samozrejme dávala pozor a žiaden alkohol som nepila... ale ak sa len snažíte, kludne si daj... aj fľašu :D

baru2
8. mar 2022

My sme mavali vzdy poharik vinka vecer k tv, jeden vecer padla cela flaska pekne milovanie a ostava nam 3 mesiace do narodenia nasej lasky 🙂

marssellitta
9. mar 2022

@beata110 ahoj, nam sa nedarilo dlhodobo, mali sme aj 2x neuspesne IVF.. potom sme sa na to vykaslali, zmierili sme sa, ze aj bez deti moze byt zivot plnohodnotny ... moj august bol v znameni opekaciek, grilovaciek, chatovaciek, tolko vina som nevypila hadam nikdy, no proste sme si uzili leto a teplo ... ze som tehotna som zistila v 6.tyzdni, doktor ma upokojil, ze do 8.tyzdna sa dietatu nemohlo nic stat 😄 tak nam prave ten klud a odreagovanie pomohol ... mozno aj to vino 😂 o 2 mesiace rodim 😁

veronika3110
9. mar 2022

@marssellitta ja úplne tak isto 🙂 od svadby už prešlo 2,5 roka a ja som veľmi chcela otehotnieť čo najskôr, chcela som byt mladá mamička… každý ti hovorí že to príde, keď na to nebudes myslieť… stále som si myslela že čo sú to za kecy.. a ze to proste niekomu kto po tom túži nevysvetlíš, ze proste kašli na to…. pocitala som plodne dni, robila ovulacne testy, dávala si čipky na podporu počatia, obaja sme pili takisto tie vitamíny na počatie atd atd…
ale fakt prišlo leto, my mame synovca zatiaľ jedineho v rodine, ktorý je dosť rozmaznaný, tak som si povedala ze možno aj dobre… môžem si ísť kde chcem, dať si vínka koľko chcem, sedieť vonku alebo na záhrade aj do rana… a potom to fakt prišlo… takisto som to zistila v 6. týždni, ja ale mám termín už o 5 týždňov 😂 takze.. aj keď to znie ako hlúposť…fakt na to netreba myslieť a stále to riešiť… je to pravda 😁

viky173
9. mar 2022

a preboha preco by si nemohla?

beata110
autor
9. mar 2022

@baru2 od teraz ideme na to po celej flasi😂😂

beata110
autor
9. mar 2022

@marssellitta no pekne tak blahozelam nech je vsetko v poriadku😊

baru2
9. mar 2022

@beata110 :D my sme sa snazili ako blazni. Prvy mesiac sme si dali normalne maraton :D pred ovu a pocas kazdy den a nic. Dalsi mesiac pocas ovu fakt ze co najviac a zas nic. A takto to pokracovalo. A jeden mesiac sme sa na ti vybodli, ja uz znechutena muz tiez nemal chut nasilu stale cosi a 4 dni pred ovu to takto prislo ze sme sa nenutene pomilovali. On vedel ze este nie je cas na otehitnenie ja tiez takze to nebolo nejake silene ze musim sa spravit a podobne. Potom ked sme spolu uz nespali ani cez ovu som bola nasrata samozrejme :D ze do frasa dalsi mesiac fuc :D a ono to nakoniec ten jeden krat stacilo 😅

angelous1991
9. mar 2022

Moje dieťa je splodené počas silvestrovskej párty kde som sa ja tak spustila a pila ako keby mi posledný deň nastal 🙈😂.. a je zdravý a vydarený … však nepijes prvú ligu …

beata110
autor
9. mar 2022

@baru2 haha tak super som zvedava kedy sa nam konecne zadari a ci sa vobec zadari

baru2
9. mar 2022

@beata110 urcite sa zadari, ja som tomu tiez moc sance nedavala,starsi partner a ja endometriozu a cystu, takze to bolo vseliake, ale vidis zadarilo sa ked som to najmenej cakala :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre