Snažíme sa o bábätko 1,5 roka a nedarí sa

simonkaa890
23. mar 2022

Ahojte baby o babätko sa snazime 1rok a pol nedari sa nam ... Mentstruacia mi meska skoro 3 tyzdne test som Este nerobila Lebo sa bojim ze Bude negativny chcem pockat do konca mesiaca dnes rano ked som sla na wc na tvaletnom papieri hnedkasty vytok ale na spodnom pradle nic neviem ci sa mam bat mam trosku obavi

nikpa
23. mar 2022

@simonkaa890 a čo si sa tým chcela opýtať? Tak buď to bol volaky náznak prichádzajúceho menzesu alebo si tehotná a v tom prípade by sa malo takéto špinenie rýchlo riešiť. Takže nečakaj a sprav si test.

veronika3110
23. mar 2022

viem ako sa cítiš, ale kým si neurobíš test tak nad tým budeš stále premýšľať.... viem, že nechceš opäť zažiť sklamanie, ale testu sa aj tak nevyhneš... je veľká šanca, že bude pozitívny, keď ti to mešká tak dlho 🙂
ja som síce pravidelný cyklus nemala, stále to kolísalo, ale po cca nejakom týždni, kedy to meškanie už bolo dlhé, tak som si urobila test a bol prekvapiko pozitívny... tiež sme sa snažili, ale nečakala som to, nakoľko som nemala žiadne príznaky...
nádych, výdych a ideš na to .. 🙂 aspoň budeš vedieť na čom si a možno budeš príjemne prekvapená

iwwca22
23. mar 2022

@simonkaa890 nám sa nedarilo rok a pol a potom som otehotnela ale k dr som musela ísť skôr lebo som mala krvavy vytok tak som mala lieky na udržanie tehotenstva. Na tvojom mieste by som isto nečakala 😉q špinenie môže byť na zaciatku tehotenstva. Alebo sa niečo dialo ale nedokoncilo ako malo a príde menštruácia (aj to sa mi stalo - test ukazal aj slabú čiarku a aj hodnoty v krvi boli ale nizke). Ale tri týždne je veľmi dlhá doba treba spraviť a uvidíš. Držím prsty 😉

simonkaa890
autor
23. mar 2022

@veronika3110 dakujem skusim teda ten test .... Rano bola krv na tvaletnom papieri a teraz uz nic

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonkaa890
autor
23. mar 2022

@iwwca22 Dakujem modlim sa aby na test ukazal dve ciarocky

diamond007
23. mar 2022

@simonkaa890 držím palce a daj vedieť vysledok

simonkaa890
autor
23. mar 2022

Je tam uz trocha krvi uz vidno AJ na spodnom pradle ale Len kvapky

deanna25
23. mar 2022

@simonkaa890 tri diskusie tu máš. Fotka toaletaka...

veronikaszabova
23. mar 2022

@deanna25 nooo, ta fotka je dost nechutna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre