Snažím sa otehotnieť, ale nedarí sa mi

melisagrundzova
25. mar 2021
leona45
25. mar 2021

Treba to riesit s gyn. Urobit si vysetrenia aj partner, spermiogram.....

petamich
25. mar 2021

nechcem byt nijako rypava ale to si nam chcela oznamit? lebo z tejto jednej vety sme sa vela nedozvedeli 🙂 a snad nedari sa vam, ak chces otehotniet tak partner je celkom dolezity 🙂
a teraz k veci ak chces napisat nejake rady alebo skusenosti, skus dat viac informacii, napr. ako dlho skusate, aky mas cyklu, ake vysetrenia ste absolovovali....

cookie29
25. mar 2021
denisa9724
25. mar 2021

Ahojte.
Mám 23 a môj partner 29 snažíme sa o dieťa. Je nejaká metóda ktorá to urýchli? Už som dosť zúfalá na ničom inom nepremýšľam či som v tom alebo či som schopná otehotnieť. Budem vám vďačná za akékoľvek odpovede...

domka222
25. mar 2021

Ak sa snažíš sama, ako píšeš, tak sa dariť asi nebude

melisagrundzova
autor
25. mar 2021

@petamich
@petamich

@petamich no tak zacnem tym ze ja uz vlastne mam 4 rocnu dceru z predchadzajuceho vztahu pred asi pol rokom som zacala novy vztah s muzom ktory mal predtym ties 8 rocny vztah so zenou ktora od neho ties nemohla otehotniet moj terajsi partner zacal zistovat dôvody a dospel k zaveru ze jeho spermie su velmi slabe ja som od neho otehotnela ale rychlo som aj potratila ...od toho potratu neviem nijak otehotniet uz su tomu 4 mesiace ..ja problem asi nemam kedze uz dieta mam poradte mi ako pomôct môjmu partnerovi

maximiliana
25. mar 2021

@melisagrundzova To akoze fakt? Si s nim pol roka a uz styri mesiace po potrate? 🤦‍♀️ Vobec si nemyslim, ze vam po takom case treba k comukolvek pomahat. O pol roka tu bude dalsia tema, ako si ostala sama, tehotna a potrebujes pomoc...

melisagrundzova
autor
25. mar 2021

@maximiliana no kebi to tak aj bolo... moj priatel ma problem ma slabe spermije.... možem otehotniet ale len do 3 mesiace a hned potratim neudrzi sa vomne plod

petamich
26. mar 2021

@melisagrundzova slabe spermie neexistuju, to je co za vyraz, bol partner na spermiograme? absolvovali ste nejake vysetrenia, na zaklade jedneho potratu (ktory ma mrzi) nemozes hodit diagnozu "ma slabe sprermie", mozno to bola nahoda alebo bol problem niekde uplne inde, plod mohol byt poskodeny, ty mozes mat nejake problemy s udrzanim spobene hematologiou, imunulogiou....tak to skuste riesit a nevymyslat si diagnozy, kotre neexistuju (v dobrom)

bibianka15
26. mar 2021

Ahojte môj manžel tiež mal slabé spermie boli sme bratislave na vyšetrení a tam mu to povedali. Tiež som otehotnela a tiež 3 razí potrápila potom sme brali.vytaminy a máme 3rocneho chlapčeka. Treba byť len trpezliví a pôjdete.držím palce.

cookie29
26. mar 2021

Zeny, ja nic, len si precitajte aj jej predosly prispevok... 21r a ma 4r dceru, otehotnela s novym partnerom s ktorym je 5m ale v 3mesiaci tehotenstva potratila ani nevie kedy :( ....

denisa9724
26. mar 2021

@domka222 Práveže naopak snažíme sa obaja 😍 len nejako sa to nedarí 😟

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre