Snažilky,ale keď problém má muž...

verkverk
25. aug 2018

ahojte,je tu niekto koho muz mal zly spermiogram a podarilo sa? a zena v poriadku.

bobricek1979
25. aug 2018

@verkverk ahoj po hľadaj si stránky, ako ivf teda umelé oplodnenia tam ich je viac než dosť a samozrejme aj zo šťastným koncom

juliet86
26. aug 2018

ja sa nachadzam v takomto pare.

doda818
27. aug 2018

Skuste partberovi nasadit pitie aloe vera berry nectar. Tebto gel velmi pomaha ako na plodnost u zien takaj u muzov, na prostatu, zenske problemy, oblicky, atd. Precistuje telo a celkovo prispieva k samozdravovaniu

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asined88
24. nov 2018

U nás to bolo rovnako. Problém bol u manžel. Brali sme naozaj kadečo a snažili 4 roky. Potom manžel prišiel so Selezin AC a že bude jesť každý deň cesnak. Jedol ho naozaj každý deň, jeden strucik po raňajkách a jeden po obede a po 3 mesiacoch sa objavili 2 ciarocky. Hlavne nestracat vieru.

doda818
24. nov 2018

@verkverk pevne verim ze uz sa vytesujete a ze sa rozrastiete❤️

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doda818
12. jan 2019

@verkverk to ma mrzi, velmi by som chcela pomoct, akurat mi jedna pisala recenziu ohladom tohto ze sa im podarilo po 7mich rokoch konecne, az mi slzy vybehli. Ked tak kludne napíš 😊

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrianaharvanova
4. aug 2020

@verkverk dobrý deň ja mam ten istý problém môj parten už nemôže mať dety že už nemá spermie

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrianaharvanova
9. aug 2020

@verkverk tak to som rada ze sa vam podarilo. Ja sa musím už iba štím zmieriť

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
10. aug 2020

@doda818 prosim nezavádzajte ludi.

adrianaharvanova
11. aug 2020

@verkverk ďakujem pekne. Môžem mať len zmeniť partnera to nejde ani do úvahy ale tak co už život nám ide ďalej

adrianaharvanova
11. aug 2020

@verkverk ale kde ste chodila ku lekárovy a váš partner mal spermie. Lebo mi sme boli tom reproducnom centre. A tam zistil ze nemá partner spermie. A ty ste mali ties rak ci

verkverk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre