Snažilkovanie s Femibion 1 😉

lucyk1992
28. aug 2018

Kočkyyy, ktorá máte skúsenosti s týmto výživovým doplnkom?

whatever1
28. aug 2018

@lucyk1992 radsej si kup kyselinu listovu, alebo neaku lacnejsiu variantu femibionu. Pri snazilkovani ti to bude bohate stacit. Femibion ak chces si kup az ked sa zadari😉 Ja ho uzivam v tehotenstve, ale pred alebo po mi to pride zbytocne draha investicia.

janciqa
28. aug 2018

@lucyk1992 ja som ho uzivala pred prvym aj druhym tehu a podarilo sa na prvy sup. Ale ci to bolo tym alebo sme s muzom super plodni to netusim. Drzim palce 😉

lucyk1992
autor
28. aug 2018

@whatever
@janciqa baby ďakujem za odpovede 😉 my sa snažíme ešte len druhý mesiac a Femibion užívam tiež ešte len druhý deň, tak uvidím. Ale keď to má dodať potrebné vitamíny, budem iba rada. A vraj sa z neho aj priberá?? 😉😁

lejka01
28. aug 2018

Ja som niekolko mesiacov uzivala normalnu lacnu kyselinu listovu a mesiac predtym ako sme sa zacali snazit som zacala brat Femibion...obidve tehu vysli na prvu šupu a teda ja som mavala niekolko krat do roka silne zapaly vajecnikov 😔...takze z mojho pohladu mozem odporucit 😀

lejka01
28. aug 2018

A ci sa z neho pribera? Nooo moje prve tehu plus 30 kil / ale to bolo mojou pazravostou/, druhe tehu - 3 kg, som vo 4 mes a teda dost zle mi byvalo doteraz a to beriem femibion 😎...takze urcite to nie je tabletkami

lucyk1992
autor
28. aug 2018

@lejka01 Ahoj 🙂 v prvom rade gratulujem k druhému bábätku 😉 ja som ho začala užívať ešte len včera, tak uvidíme ako bude 😀 snažíme sa ešte len druhý mesiac. Minulý mesiac sme sa asi netrafili do ovulky a tento uvidíme 😀

lejka01
28. aug 2018

@lucyk1992 ahoj 😀 dakujem velmi pekne...a drzim Vam palce, aby to tento krat vyslo 😀

lucyk1992
autor
28. aug 2018

@lejka01 ďakujeme krásne 😀 už teraz sa veľmi teším či to bude o mesiac, alebo o rok 😁

osky
28. aug 2018

@lucyk1992
Ked sme riesili ivf vzdy uz na zaciatku mi ho dr.odporucil.a brala som dlhodobo.dieta sice nemam ale to s tym nesuvisi.
Mas tam aktivnu kyselinu listovu a mnoho inych vitaminov.a je tam.jasne napisane ze je to pre snazilky a prvy trimester.

lucyk1992
autor
28. aug 2018

@osky ahoj 😉 ďakujem pekne za odpoveď, tiež si myslím, že som sa rozhodla správne. Aj keď som nevedela či bude lepší Femibion 800 alebo Inofolic, ktorý bol tiež veľakrát ospevovaný 😉

osky
28. aug 2018

@lucyk1992 ja som si k tomu kupila este cisty inozitol a ine veci ktore v tom nie su alebo su malo davkovane.

lejka01
29. aug 2018

@lucyk1992 neboj bude to skoro 😎 vsetkym kamoskam, ktorym som ho odporucila tak otehotneli do mesiaca 😍...mozno nahoda, ale stalo sa...a segra nevedela otehotniet niekolko rokov, zacala brat femibion a tusim aj inofolic a predtym ako mala ist na prefuk vajecnikov tak zistila ze je tehu 😀 drzim palcekyyyy...

lucyk1992
autor
29. aug 2018

@lejka01 woow, tak to je úplne super si ma potešila 😍 ja som to začala brať ani nie tak z toho dôvodu, že potrebujem rýchlo rýchlo otehotnieť, ale kvôli tým živinám pre bábo. Lebo neviem, či by som mu dokázala dať toľko vitamínov, koľko potrebuje, nakoľko moc zeleninu nejedávam, takže budem mať hneď lepší pocit 😀 a plánujem ho brať prípadne aj celé tehotenstvo, ak doky neodporučí inak 😉😉😉

lejka01
29. aug 2018

@lucyk1992 v prvom tehu som brala do 7 mesiaca, potom uz bolo leto a vela domacej zeleniny a ovocia...teraz planujem brat cele tehu a prve 3 m som ani zeleninu a ovocie moc nejedla lebo mi zo vsetkeho bolo zle...uz len pohlad na paradajku mi nerobil dobre 😂

romci22
30. aug 2018

@lucyk1992 ja beriem obe..aj inofolic aj femibion..spolu ich beriem už 2.mesiac..takže dúfam že čoskoro sa nám zadarí..

lucyk1992
autor
30. aug 2018

@lejka01 ja paradajky nemusím vôbec ani teraz 😂😂😂😂

lucyk1992
autor
30. aug 2018

@romci22 obe naraz? Myslíš, že to zafunguje lepšie? Nie je to už moc? 🙂

romci22
30. aug 2018

@lucyk1992 inofolic mi odporučila Dr...a femibion som brala mesiac predtým tak som pokračovala..ale je tu veľa báb čo berú obe naraz..😎

lucyk1992
autor
30. aug 2018

@romci22 a koľko sa už snažíte?

romci22
30. aug 2018

@lucyk1992 4.mesiac..

lucyk1992
autor
30. aug 2018

@romci22 nebooj, to nie je ešte veľa 🙂

zuzpar
30. aug 2018

@lucyk1992 Podla mna netreba brat obe, ja som brala len Femibion a este aj teraz ho uzivam, kedze kojim, teraz dokonca je v takom milom baleni aj v tetovackami 😍 Skoda, ze ja si ich teraz uz nemam na ake brusko dat 😝
Ale o tom som nechcela, chcem ti napisat, ze podla mna ma jeho uzivanie zmysel, obsahuje presne vitaminy, ktore tvoje telo potrebuje aby bolo ready pre rast dietatka 🙂

romci22
31. aug 2018

@lucyk1992 ja viem ze to nie je veľa..ale tak uskodiť mi to nemoze..

@zuzpar ja som tu nálepku Coming soon dostala k Femibionu 1😍

zuzpar
31. aug 2018

@romci22 Takze ked sa podari, tak potom hod fotecku aj s tetovackou na brusku 😍

romci22
31. aug 2018

@zuzpar jasné..dúfam že čo chvíľa.. 🙏👍

zuzpar
31. aug 2018

@romci22 Styri mesiace je este taky normalny cas na snazenie, bude to vsetko dobre 🙂
Niektorej sa nam postasti skor, niektorej neskor, ale verim, ze to bude dobre ❤

romci22
31. aug 2018

@zuzpar ja viem..ja som s tým v poho zatiaľ..ono skor to tazsie preziva môj muz..on si myslel ze sa nam podari na prvy sup..ale uz sa z toho dostal..teda dufam..

lucyk1992
autor
31. aug 2018

Ja mám kúpený tento 🙂

petranagyova
5. sep 2018

@lucyk1992 ahoj, aj my sa snažíme druhý mesiac🙂🐘 tiež som zvažovala či inofolic alebo femibion. Teraz beriem femibion tretí týždeň🙂 ten istý ako je na tvojej foto 🙂

lucyk1992
autor
6. sep 2018

@petranagyova a už máte bábätko, alebo toto bude prvé? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre