Snažilkovanie, keď muž pracuje v zahraničí

mirka283
24. mar 2014

dievčatá, koľkým sa vám podarilo otehotnieť aj napriek tomu, že vaši muži pracovali v zahraniči a chodili domov na par dni v mesiaci... potrebujem nejake pozitívne myslenie, dúfam, že vás je dosť 🙂 ☹

traffic
24. mar 2014

@mirka283 u nas to je asi tak, ze ked operiem chlapovi trenky tak som v tom 😀 a je v zahranici

mirka283
autor
24. mar 2014

tak to maš výborne 🙂

mmonika
24. mar 2014

@mirka283 moj bol len 2x do mesiaca doma a mam z toho dceru.... druhy krat bol doma len 1x do mesiaca a mame syna 🙂 nechcem vedieť co by bolo dalej 😀

lulu369
24. mar 2014

@mirka283 môj manžel pracuje v zahraničí už 1 rok, domov chodí na 1 týždeň a 3 týždne je preč, ale niekedy je preč aj dlhšie...My už síce mame 2 detičky (5 ročnú dcérku a 19 mesačného synčeka), teraz bol doma mesiac a ani nevieme ako a zrazu čakáme 3bábo

vulka
24. mar 2014

Známa má muža na robotách v Norsku. Domov chodí 3x za rok a zatiaľ majú 3 deti( všetky po roku).

adelinkamoja
24. mar 2014

Moj manzel chodil raz za 6 tyzdnov domov a cca po 1 roku snazenia sa som otehotnela..mimo plodnych dni,takze hlava hore 😉

mirka283
autor
24. mar 2014

Dievčatá tíško vám zavidim 😊😊 a mne dr.vždy povie otrepanu vetu, že je ťažké otehotnieť,keď muž nie je doma 😞

michellll147
24. mar 2014

@mirka283 ahojky my to mame rovnake manžel pracuje v zahraniči snažime sa 2 roky a nič tak dufajme že sa nam to podari a vstupime do klubu novopečených mamičiek 🙂

mirka283
autor
24. mar 2014

No už by sa aj patrilo 😊 dôležité je pozitivne myslenie, aj nám sa to raz podari a verim, že čoskoro 😊

fopka
24. mar 2014

@michellll147
@mirka283 u nas to bolo nejako podobne... manzel pracoval v zahranici a chodieval domov 3 - 4-krát do roka na dva tyzdne. Z toho som samozrejme mala stale takmer tyzden kramy 😀 .... Hotova katastrofa.... fungovali sme takto dva roky, no neslo to .... po jeho definitivnom navrate domov som po troch mesiacoch zistila, ze cakam babo 🙂

luba28
24. mar 2014

@mirka283 nam vzdy vychadzalo,ze ked mm bude doma tak budem tesne po,,...a tak som mu dala na vyber,ze bud si zoberie dovolenku a pride skor,alebo nebude babo,...tak si zobral a maly je tu,.... 🙂

michellll147
24. mar 2014

@fopka to poznam my sme zo začiatku planovali dovolenky podla toho kedy som mala dostat kramy a na potvoru meškali ako keby to mi to robili naschval 😠 tesne po sme išli na dovolenku dostala som ich opäť 😠 to bola dovolenka 😒 min. rok bol doma 5 mesiacov a dufali sme že už sa to podari a nič te 🙂 nto rok bol tiež dlho doma a nič ale tak dufajme že sa podari

dranna
24. mar 2014

je dolezite vediet, kedy mate PLODNE DNI a to sa da aj bez doktora! a to s cyclotestBABY.
A ked si vytlacite 'profil plodnosti' tak si budete vediet aj naplanovat dovolenku v tie spravne dni 🙂
drzim kazdej palce 🙂

michellll147
24. mar 2014

@dranna máš ho odškúšany???
🙂

dzenar
25. mar 2014

@mirka283 ahoj moja ja mam taky isty problem, ako ty uz mi stoho sviha ☹

mirka283
autor
25. mar 2014

vypočitať plodne dni pri nepravidelnej menštr.nie je ľahke, ale myslim, že po vyše roku by sme sa hádam aspoň do jedneho dňa trafili ☹ či ...

dranna
26. mar 2014

@michellll147 ahoj, ano! ja pouzivam cyclotest aby som neotehotnela (lebo zatial nechceme baby) ale mam vytlaceny profil plodnosti a dovolenku planujem podla neplodnych dni 🙂
ALE Princip je ten isty - PLODNE a NEPLODNE dni. Kamoska si kupila cyclotestBaby, lebo uz vyse roka sa nevedela otehotniet a po 4 mesiacoch pouzivania bola tehotna. teraz uz ma skoro rocne dievcatko 😝

Kto chce otehotiet tak sa koncentruje na vysoko plodne dni a kto nechce otehotniet tak na neplodne dni - to je cele 😎

michellll147
26. mar 2014

@dranna aha ďakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre