Snažilkovanie a každodenný sex

mirka283
21. mar 2013

ahoj,chcem otehotnieť a neviem či každodenný sex je dobrý alebo je to lepsie obden?

denisenko
21. mar 2013

...najlepšie je to vtedy, ked máte obaja chuť... 😉

tilly
21. mar 2013

lepsie je kazdy druhy-treti, aj spermie sa musia spamatat 😀

snopkulka
21. mar 2013

skús to predostrieť pracujúcemu chlapovi, že čo on na to 😀 😀 😀 netreba každý deň, treba sa z toho tešiť, užívať si to, nie "pracovať" pri tom 😉 pozri si niečo o plodných dňoch a podobne.... a stačí každý druhý deň 😉

vejula
21. mar 2013

@mirka283 vraj, podla nejakych vyskumov ak chceš chlapčeka tak každy tretí den a ked babu tak každý den... Ale podla mna je to blbosť. 😉

amelie123
21. mar 2013

@mirka283 zbytočne každý deň. veľmi skoro vám to začne liezť na nervy. a budete skôr naštvaní, lebo to už bude o povinnosti. my sme skúšali každý druhý tretí deň. 🙂 ale aj denisenko má pravdu🙂 držím palce.

maca_p
21. mar 2013

hon na carodejnice 😀

henikav
21. mar 2013

podla mojho lekara najlepsie kazdy druhy den, aby spermie stihali dozrievat, ale najjednoduhsie otehotnies, ked nebudes pocitat a budete sa milovat kde a kedy Vas to napadne 😉

snopkulka
21. mar 2013

@vejula 😀 😀 ach tie výskumy 😀 😀 😀

soldi
21. mar 2013

@vejula he he, potvrdzujem, ze to je blbost 😀 mam dvoch chalanov, prveho sme splodili ako bezdetni, cize sex kazdy den aj dvakrat 😀 druheho uz ako zaneprazdeni rodicia, jeden sex dva dni pred ovulaciou 😠 😀

dedenini
21. mar 2013

@mirka283 najlepsie vtedy ked mas ovu.. no este lepsie vtedy ak mate chut a nemyslet nato ze chces velmi a hned otehotniet... my s priatelom sme chceli velmi a vtedy sa nedarilo..ked sme si povedali ze nebudeme myslet a pocitat dni a robit testy stale, tak som otehotnela hned 🙂 drzim palce 🙂

majulino
21. mar 2013

@vejula u nas bolo naopak sice sme s anesnazili no mali sme kazdy den a nakoniec mam Majka 😀 😀 😀

iwesska
22. mar 2013

Kazda prilisna snaha ma presne opacny ucinok. Robila by som to skor podla chuti a ovulacie, vtedy je percento uspesnosti najvyssie.

marecek1
22. mar 2013

@mirka283 súhlasím s kočkami predo mnou - sex každý druhý alebo tretí deň,
aby sa zo snažilkovania nestal maratón, z ktorého by ani jeden z vás nemal potešenie.

svetlusska
22. mar 2013

ak to budete robit kazdy den za par dni toho budete mat obaja plne zuby...🙂 najlepsie je to robit vtedy ked je ovulácia...my sme s manzelom chceli velmi babo a nakoniec sa nam uz ani nechcelo sme si povedali ze kasleme nato, a o par tyzdnov som zistila ze som tehotna 🙂 takze hlavne s mierou...🙂 nesustredit sa iba nato...

zuzulica
22. mar 2013

@mirka283 Prvý mesiac snaženia sme to nebrali tak internzívne,ale druhý sme to zobrali troška poctivejšie,lebo nám to už ponáhľalo,aby mi vyšla ešte materská s DNP,ale ak neponáhľate až toľko,tak si to užite,na mňa môj chlap už pozeral tak vydeseno vždy,že zase chcem 😀 My sme sa ten druhý mesiac kedy sa nám to podarilo snažili po menzese dovtedy než mala byť ovu tak každý 2-3deň,cez ovu každý,alebo každý druhý a potom až dokedy mi nevyšiel pozit test tiež tak každý 2-3deň. Nemusíš každý deň,spermie chvíľu prežijú a vajíčko tiež 😉

kessica
22. mar 2013

boze ked su tie casy ked som to chcela fakt kazdy den 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre