Snažíe sa v tejto situácii o druhé dieťa?

25. feb 2022

Ahoj chcela by som sa len opytat ci sa snazit o druhe dieta v tejto situacii alebo radsej pockat? Ako ste na tom vy pokusate sa?

marca12
25. feb 2022

Presne tuto otazku si odvcera kladiem.

autor
25. feb 2022

@marca12 takze niesom sama😔 mam uz 8 rocneho a uz sme chceli druhe aj tak je uz velky vekovy rozdiel tak neviem ci ist do toho ci je to nezodpobedne. Alebo uz ostat pri jednom? Dalsie mesiace cakat je dost. 😔

pribinak
25. feb 2022

Vojny, epidémie vždy boli a žiaľ aj budú. Deti sa bežne rodia aj počas nich

zuzika8512
25. feb 2022

Ja by šla do toho.mam dve deti a som velmii happy ze nemám jedináčika.bud sa bijú🙂 alebo sa objímať stiskaju ochraňujú.. Q to je ten najkrajší pohlad

kacena4
25. feb 2022

v akej situaci??

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
x_mery_x
25. feb 2022

Tiez som vcera nad tym uvazovala, ci ano, alebo nie, po tomto vsetkom ma to aj odradza :(

kacena4
25. feb 2022

@raja95 nie... ak narazas na vojnu ta je hocikde vo svete... akurat tato s Ukrajinou sa dotyka Europy

emm_i
25. feb 2022

Nemôžeme sa tváriť, že to tu nie je a že sa nič nedeje, to je fakt. A podľa mňa všetkým je ľúto, čo sa deje a aj sa bojíme, keďže je to blízko a už sa nás to aj dotýka (napr. utečenci z UA) Lenže nemôžeme teraz prestať žiť naše bežné životy, neísť do práce, do školy, k rodine atď... Život nezastal... Proste žiť sa musí ďalej. To si treba uvedomiť. A čo sa týka detí, ja síce nemám, možno by som teraz 1-2 mesiace počkala, že čo sa bude diať, ale asi by som do toho potom išla 🙂

diamond007
25. feb 2022

Jasné, šli sme do druhého a pôjdeme aj do tretieho ešte ❤️😍

lenka2710
25. feb 2022

Presne tieto otázky tu boli aj dva roky dozadu, kvôli covidu, teraz zase táto situácia! Mne sa narodilo dieťa na začiatku covidu, včera sa napríklad narodil dievčatko mojej kamoške! Boli choroby, boli vojny a deti sa rodili, moja babka sa narodila počas 2.svetovej vojny, moja mama v 68 😁 takže tak
Kamoška tiež stále odkladala, najprv jej práca, potom muž prišiel o prácu, potom prišiel covid, teraz toto! Starší chlapec bude mať 8 rokov a bude jedináčik, lebo proste už aj roky pribúdajú a už to nechce riskovať aj zo zdravotného hľadiska 🤷‍♀️

amelie2017
25. feb 2022

Ked som bola tehotna, tak mi jedna uplne cudzia babka na ulici zacala vycitat, ze som nezodpovedna, otehotniet pocas pandemie. Tak som jej len na to povedala, aki zodpovedni boli jej rodicia, ze ju splodili pocas diktatury a isto aj ona svoje deti..

kiki68
25. feb 2022

Za tejto situacie nie, keby uz cakame je to ine. Ale takto nie. Uz jedno tehu bolo v strese z corony a druhe by som asi chcela bez stresu z moznej tretej svetovej. Boh vie, co hentomu skrsne v bedni. Staci ze sa bojim o to jedno, co uz mame. Hadam sa to ukludni a potom sa vratim k myslienke surodenca

marsmykkok
25. feb 2022

to musíš vedieť ty, ak váhaš kvôli tejto situácii, nesnaž sa mesiac-dva, za ten čas sa to podľa mňa vykryštalizuje že či sa dohodnú, vzdajú, bude to pokračovať v menšom rozsahu alebo nebodaj bude tretia svetová.

ariannazara
25. feb 2022

Som rozhodnutá ze druhé dieťa naplánujeme najbližši čas.

andrejka1974
25. feb 2022

Určite na tvojom mieste ísť do druhého je to radosť mať viacej deti a všetko sa dá zvládnuť a nemyslí na zle veci bude len dobre

autor
25. feb 2022

@pribinak dakujem ano to je pravda😊

ysseba
25. feb 2022

@kacena4 Hej, vojny sú hocikde vo svete. Len taký mini detail - táto je hneď vedľa našej krajiny 😕

autor
25. feb 2022

@zuzika8512 ved prave len mam pocit ze vkuse pride nieco z coho som potom na pochybach.

autor
25. feb 2022

@emm_i dakujem 😊

autor
25. feb 2022

@diamond007 jej super 😊 aj ja som skor za strasne tuzim po druhom uz a aj maly by velmi chcel mat surodenca😊

tianna
25. feb 2022

V tejto situácii do ďalšieho dieťaťa isto nie. Keby sa niečo nedajbože zomlelo aj tu ľahšie sa uteká so staršími deťmi ako s novorodencom. Iné by bolo ak by sa jednalo o prvé dieťa, ale druhé, tretie, x te do tejto situácie určite nie. Samozrejme každý ako uvaži.

autor
25. feb 2022

@lenka2710 no aj ja mam 8 rocneho a chcem mat surodenca este

autor
25. feb 2022

@kiki68 mas pravdu ale ja uz mam 8 rocneho a uz teraz je neskoro si myslim

nana8989
25. feb 2022

Ja už tehotná som, v máji rodom. Včera som bola z toho zúfalá, že prečo mám priviesť na svet dieťa do vojny, ale potom som sa otriasla. Je to hrozne čo sa momentálne deje, ale musíme žiť a vždy som chcela dať dcére súrodenca. Ja pevne verím, že sa dokážu dohodnúť a rýchlo to skončí 🙏

autor
25. feb 2022

@ysseba prave o ten mini detail ide😏

katarka_tatarka
25. feb 2022

Presne som to dnes hovorila mojej mame 🤦

autor
25. feb 2022

@marsmykkok mesiac dva ano ale viac by som uz nechcela cakat bohvie kedy sa vobec podari...😏

autor
25. feb 2022
autor
25. feb 2022

@andrejka1974 dakujem za povzbudive slova😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre