Snaženie sa obdeň

vierocka888
28. dec 2014

Ahojte žienky 🙂 chcela som len zistiť, či je tu nejaká maminka, ktorej sa podarilo otehotnieť tak, že sa s partnerom/manželom milovali každý druhý deň, pravidelne celý cyklus. Momentálne sa takto snažíme aj my s manželom a rada by som nejaké to povzbudenie, že sa to môže takýmto spôsobom podariť aj nám 🙂

luliu
28. dec 2014

@vierocka888 podobne - ale nie obden, ale kazdy den. A po mesiaci som bola v tom 😀

junova
28. dec 2014

@vierocka888 Jasne, ze to staci, aj lekari to odporucaju. Nam sa tak podarili dve deti 🙂 Vela stastia.

asha300
28. dec 2014

Ahoj ano skusali sme to tiez. No akurat sa nam to snazenie uz potom zacinalo protivit. A nie nepodarilo sa nam splodit babiku. Az potom ked sme skludnili tempo a uzivali si ked sme mali chut a nie ked sme museli.

vierocka888
autor
28. dec 2014

@luliu
@junova
Vdaka 🙂 tak hádam to aj nám takto vyjde 🙂 a máte chlapcov či dievčatka? 🙂

vierocka888
autor
28. dec 2014

@asha300 tak nás to zatiaľ baví, drahý sa nesťažuje 😝

junova
28. dec 2014

@vierocka888 My mame chlapca aj dievcatko.

vierocka888
autor
28. dec 2014

@junova tak to super 🙂 dočítala som sa, že pri takomto snažení sa skôr rodia chlapci. Tak si mi dala nádej že sa možno podarí aj dievcatko 🙂 koniec koncov, je jedno čo to bude, hlavne nech je zdravucke 🙂

junova
28. dec 2014

@vierocka888 Nam sa podaril parik. Prve bolo dievcatko, druhy chlapcek. Pri druhom tehotenstve som si priala opat dievcatko a bol to chlapcek ale kvoli manzelovi sa tesim. In chcel velmi syna. Ja som tusila, ze to bude chlapec, lebo pri dcere som mala velku chut na sladke a pri synovi na slane. Mas pravdu, hlavne ze su zdravy.

vierocka888
autor
28. dec 2014

@junova tak máte obaja svoju ratolesť 😀 som zvedavá či to pôjde tak rýchlo ako si to predstavujeme 🙂 ale sak nie je sa kam ponáhľať 😉

bonaqa2013
28. dec 2014

A my kedy - tedy najma keď sa nám chce, podľa toho mojho raz za čas a 4 deti.

vierocka888
autor
28. dec 2014

@bonaqa2013 tak nie každému to ide tak ľahko. Aj ja by som brala keby nám stačilo len keď sa nám zachce a mali by sme dieťatko. ... každá sme ina, my sa musíme trošku viac posnazit 🙂

siska765
28. dec 2014

@vierocka888 ano nam sa to tak podarilo a teraz som v 35tt ,pred tym dva mesiace nic, nevedeli sme sa trafit do plodnych dni, kedze ja mam cyklus ako sa mu chce takze sme mali obden sexik a vyslo to 🙂 cakame chlapceka

vierocka888
autor
28. dec 2014

@siska765 jeeeej tak to gratulujem 🙂 ja mávam pravidelný cyklus len minulý mesiac mi MS meskala 12 dní, už som sa tešila že nám to tak rýchlo vyšlo a nakoniec nič ☹ tak drahý povedal,že sa do toho dáme naplno 😀 snáď to aj nám tak krásne vyjde ako vám 🙂

siska765
28. dec 2014

@vierocka888 ak je vsetko v poriadku u teba aj u manzela,tak by to mohlo vyjst ak to takto poistite 🙂 drzim palce 🙂

vierocka888
autor
28. dec 2014

@siska765 no tak hádam budeme obaja ok.... Ďakujem 🙂 dám potom vedieť ako sme dopadli 🙂 vela zdravia tebe aj drobcekovi 😉

luliu
29. dec 2014

@vierocka888 podla tohto postupu mame dievcatko. Prajem aby to vyslo ☺

vierocka888
autor
29. dec 2014

@luliu fakt? Jooooj no dúfam že sa aj nám princezná podarí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre