Snaženie sa o dieťa počas Covidu-19

22. dec 2023

Ahojte, s muzom sme mali teraz obidvaja covid, ja som mala celkom horší priebeh(kašel aj horúčka), o 2-3 mam plodné dni, mozeme sa snaziť o mimi? Nie su tam nejaké riziká? Alebo radšej počkat na ďalsi cyklus? Mate s tym niekto skusenosti prosím?🙏🏻

svokrinjazykmonika
22. dec 2023

Samozrejme že môžete pracovať na dieťati 🙈 fakt tupá otázka. Či čo si myslíš že ak sa podarí tak sa narodí s kovidom? Ja som tiež tak otehotnela počas kovidu. Obaja sme mali za sebou

rozalia2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bejka90
22. dec 2023

Ja som mala covid zaciatkom marca a v ten mesiac som otehotnela, ale potratila som v maji:( ci to malo nejaky suvis to nikto nevie, ale ja by som sa urcite snazila na vasom mieste, necakala zbytocne. To je take akokeby ste sa po kazdej chorobe zamyslali, ci to skusat... takze hor sa do toho!!!🙂

marianarem
22. dec 2023

Nemyslim si, ze by bolo riziko, skor sa ti len mozu plodne dni kvoli covidu posunut na neskor. U mna to tak bolo. Telo sa na to necitilo, tak to odlozilo, stalo sa mi to uz aj pri inej viroze. Ja to beriem tak, ze ked telo rozbehne plodne dni, tak asi dava zelenu, ze sa citi aj na otehotnenie. Takze podla mna ked uvidis, ze mas ovulaciu, tak kludne chodte do toho.

iwesska
22. dec 2023

Ja by som sa dala po Covide najskor doporiadku. To nie je prechladnutie. Zvysuje tiez zrazanlivost. Este nevies,ci nebudes mat postcovidove stavy nejake. Chces to riesit v 1.trimestri?

ukulela
23. dec 2023

@svokrinjazykmonika možno sa obáva postcovidu a nejakých ďalších liekov, potratu, pîše o ťažkom priebehu.... Fakt Tupá odpoveď

janadj
23. dec 2023

Pokúšať sa mozes keď sa na to cítiš ….ale kto vie ako to bude u každého je to iné …ja mam za sebou jeden potrat na začiatku tehu a podľa lekárky na to mohlo mat vplyv aj to že som bola ten mesiac chorá 🤷‍♀️

tajly
23. dec 2023

Ja som aj otehotnela v mesiaci, kedy som mala covid, cize snazit sa mozte…

mogaa
23. dec 2023

nuž samozrejme môžeš počkať, ale myslíš že covid vymizne? vždy na jeseň a zimu sa to vráti ako chrípka....či myslíš že bude lepšie ak budeš už tehotná a vtedy dostaneš covid? máš už po covide, kludne sa snažte ak chcete dieťa, ale odkladať to kvôli covidu je rovnaké ako keby si chcela odklad otehotnenia lebo si mala chrípku či iný vírus...pokiaľ si nemala ťažký prebeh, naozaj nevidím dôvod neskúšať ďalej.....lebo týmto postojom môžeš čakať aj mesiace a dokonca sa ani nemusíš dočkať, lebo už bude neskoro.....

kristinkaris
24. dec 2023

Buď sa babo uchytí alebo nie 🙂 samo sa rozhodne neriešila by som Covid …pokiaľ zvládnete sa na seba vrhnúť😁 my sme tiež mali pred týmto cyklom Covid ale nevyšlo to 🙂

kristinkaris
24. dec 2023

@svokrinjazykmonika prečo by to mala byt tupá otázka ? Možno sa dlho snažia tak logicky ma obavy 🫣 keď máte byť taká uštipačná radšej nekomentujte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre