Snaženie sa o bábo

edi178
19. sep 2022

Ahojte baby, s priatelom sa pokusame dlho o babetko no nedari sa..menzes mi meska 3 dni a robila som si test, vy tam vidite nieco?🤔

veronika3110
19. sep 2022

na rozmazanej fotke s pridaním filtra na 100% asi ťažko... ak to nie je viditeľné voľným okom, asi to tam nie je

anjelicek26
19. sep 2022

A ty tam nieco vidis? Odhliadnuc od prejasnenej vytuningovanej jas vytiahnutej fotky? Keby ti tri dni meska, mas tam mat dialnicu, nech to berieme akokolvek... obcas telo a psychika robi to, ze sa MS nespusti, lebo zena proste velmi tuzi...

zmrzlinka2021
19. sep 2022

@edi178 A ty tam niečo vidís?

beata_k
19. sep 2022

@edi178 To myslis vazne, ze na tej rozmazanej fotke mame nieco vidiet?

stellarstar
19. sep 2022

@edi178 áno vidím, jednu čiarku

petamich
19. sep 2022

za mna zial negativny test

majka176
19. sep 2022

Ver tomu, že keď budeš tehotná, budeš tam vidieť dve jasné čiarky. Skús o pár dní znova🙂
Ja keď som prvý krát otehotnela, môj prvý test bol negatívny. Ale keď mi už meškali 2 týždne, urobila som si znova a bol pozitívny 🙂
Držím palce.

zenazturca
19. sep 2022

Negativny

kaca222
19. sep 2022

@anjelicek26 to zas nie je pravda že by tam mala diaľnicu, mne až keď to meškalo 12 dní tak bola čiarka výrazná, aj to nie tak ako kontrolná. Keď meškalo 4 dni, prvý krát sa tam zjavil nejaký náznak a to som testovala už dlho predtým ;)
Ale inak súhlasím, tá fotka je strašná a nič tam nevidieť 😃 každopádne držím palce nech to vyjde 🙂

anjelicek26
19. sep 2022

@kaca222 tak ano ked sa posunie ovulacia, ja som otehu dva dni pred MS... ale vzdy to sedelo aj s babatkom, testovala som pri 16 dnovom meskani, mna to skor proste nenapadlo 😂

kaca222
19. sep 2022

@anjelicek26 ovuláciu som mala na 17.deň cyklu, takže zas až tak výrazne posunutá nebola 🙂 je to individuálne, niekto má silnú čiarku hneď, niekto si na ňu musí počkať 🙂

23kikuska
23. feb 2023

Dobry deň mala by som otázku ak by mi vedel niekto poradit s priateľom sa snažíme o babetko menzes som mala 29.1. Od vtedy mame nechránený pohlavný styk a asi pred 3 dňami som si všimla ze v prsiach mam kolostrum mozem byt tehotná a furt chodím na wc aj som dost unavená a sem tam slabé bolesti pod bruškom aj v oblasti krížov test som zatial nerobia dakujem za každú odpoved 😊😊

floki1994
23. feb 2023

@23kikuska je skoro...ked bude meskat MS, treba urobit test..tu ti nik neda odpoved na zaklade tohto..drzim palce

veronikaszabova
23. feb 2023

@23kikuska kolostrum to na milion percent nie je

23kikuska
23. feb 2023

@veronikaszabova a co to je ked to je žlto biele teda podla vas ked nekojim dieťa

rol76
23. feb 2023

@edi178 Držím Vám palce,nech sa Vám podarí!Bohužiaľ,mi sme sa s manželkou celých 11 rokov sa snažili o bábo,obaja sme boli zdravý,z lekárského hladiska by sme mohli mať,ale napokon lekáry došli na to,že ja mám veľmi stresovú robotu,a že podľa nich tam bol problém,teda so mnou,že by som sa mal spomaliť,ale v tomto svete sa to nedá.Kvôli tomu sme sa aj rozviedly,a už som s tým zmierený,že ja už dieťa nebudem mať,kedže mám 47 rokov.Ale moja partnerka má dcéru,síce už dospelú,a samostatnú,ale to mi stačí. Veľa šťastia!❤

veronikaszabova
23. feb 2023

@23kikuska mozes mat zvyseny prolaktin

23kikuska
23. feb 2023

@veronikaszabova to co znamena v zivote som o tom nepočula

veronikaszabova
23. feb 2023

@23kikuska nastuduj si na nete

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre