Snaženie sa o bábätko

22. jan 2023

Pol roka sa pokúšame o dieťatko otehotniem keď budeme sexovať každý deň?

pribinak
22. jan 2023

Nie. Musíš vedieť kedy máš plodne dni. To je základná biológia

solange7
22. jan 2023

No jedneho dna takymto stylom zrejme tehotna budes. Ale kedy, to ti tu povedat nevieme. Kazdopadne technika je spravna. Ano, sexom si k zelanemu stavu o krok blizsie.

stellarstar
22. jan 2023

Nie, sexovať treba počas plodných dní každý 2 - 3 deň, každý deň netreba

ninka99865
22. jan 2023

Ak tam je nejaká objektívna prekážka môžete sexovat aj 5x do dňa a nemusí sa podariť

autor
22. jan 2023

@ninka99865 nemala by byt jedno dieťa už máme

stellarstar
22. jan 2023

A ako ste to dieťa stvorili?

autor
22. jan 2023

@stellarstar doniesol nám ho bocian .

stellarstar
22. jan 2023

No nevrav 😅 do pi*e takého bociana chcem aj ja 🤣 peniažky náhodou nenesie??
Ako prosím ťa normálne som sa pýtala ty nevieš dat normálnu odpoveď??

autor
22. jan 2023

@stellarstar chýbajú ti peniažky? Na akú otázku taká odpoveď. Otázka bola myslena tak ze už som nedočkava, ale nechce sa my do ovulačných testov. Resp.či to každodenným sexom neurichlim a popri tom si aj užijeme.

stellarstar
22. jan 2023

Nie chvála bohu mi nechýbajú 😉 to bol len vtip a ked si to nepochopila tak ja za to nemôžem.
Nie každodenným sexom to neurýchliš lebo spermie po ejakulácií musia dozrieť. Keď každý den sexujete nemate dobre spermie na oplodnenie.
Zisti kedy máš ovu a počas ovu dní každý 2 d sexovať ( spermie vydrzia aj 5 d v materncici )

stellarstar
22. jan 2023

A začni byť trpezlivá lebo tvoja netrpezlivosť a tlak ti veru nepomôžu otehotnieť 🌻

autor
22. jan 2023

@stellarstar dik za odpoveď 👍

autor
22. jan 2023

@stellarstar viem máš pravdu ešte raz vďaka 🙂

ninka99865
22. jan 2023

Telo sa v živote mení, žiaľ to tak neplatí že jedno mám tak je určite všetko v poriadku. Skús si začať sledovať ovulaciu na začiatok 🙂

diamondsspaces
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauriik
22. jan 2023

Pozri, ked budete sexovat kazdy den tak urcite neminete ovulaciu. Ale neni to zaruka, ze otehotnies, je tam viac premennych.

simonka15513
22. jan 2023

A teraz ste sexovali tiez kazdy den?
Ja napriklad ani neviem kedy mam plodne dni a podarilo sa nam hned .. tak ako prve tak aj druhe.

23kikuska
23. jan 2023

Dobrý deň chcela by som sa spýtať keď som mala 4.1 menzes a od 13.1. Do 19.1. Som mala plodné dní kedy si môžem spraviť tehotenský test s priateľom sa snažíme o bábätko od 13.1 mame spolu pohlavný styk kedy mi ukáže tehotenský test výsledok ďakujem pekne ďakujem odpoveď a prajem príjemný zvyšok dňa 🤗

ninka99865
23. jan 2023

@23kikuska treba si najskôr ovulaciu odsledovať a neriadiť sa kalendárom

casillas28
23. jan 2023

@23kikuska vsak test sa robi ked meska Ms alebo v den ked ma prist...skor su to zbytocne tlaky na psychiku 🙂

casillas28
23. jan 2023

Vsal jedno dietatko uz mas tak snad vies ako to funguje 🙂 my sme s muzom mali 1x za mesiac lebo bol prec a hned sa podarilo..kazdodenny sex nic nezarucuje...treba sledovat ovulaciu a ked to nepojde ani po roku tak je nieco zle

23kikuska
23. jan 2023

@casillas28 nám sa babo hneď podarilo ale počkám do Kim príde alebo nepríde menzes ďakujem za odpoveď

casillas28
23. jan 2023

@23kikuska drzim palce ;)

3petka
23. jan 2023

Tak nám sa podarilo prvé dieta hneď a druhé sme sa snažili 4 roky. A teraz keď sme to už vzdali že bude jedináčik, sa nám pošťastilo.

23kikuska
23. jan 2023

@3petka ďakujem pekne za odpoveď nám sa prvé podarilo v ten mesiac ako som mala plodné dní

surikatajunior
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninka99865
29. jan 2023

@surikatajunior robíš si srandu dúfam

surikatajunior
29. jan 2023

@ninka99865 🤷‍♀️ len zisťujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre