Snaženie sa a vyšetrenie na hematológii

26. sep 2024

Ahojte,snazime sa už dlhšie,mam ist na hematologiu a chcem sa spýtať na ktoré odbery sa mam pytat? Spravi mi odber aj ked sa nedari otehotnieť? Ďakujem 🙂

domka222
26. sep 2024

Najprv by si mala mať všetky vyšetrenia u gynekológa a ten by ťa mal nasmerovať ďalej, ak bude u neho všetko ok

lenka188
26. sep 2024

Pises, ze mas ist aj na hematologiu. Tak predpokladam, ze uz ta tam gynekolog poslal, ci? Ak ta gynekolog odosiela na hematologiu lebo sa ti nedari otehotniet, tak na hematologii budu vediet ake odbery ti urobit a nemusis si nic pytat. Oni robia strasne vela odberov na rozne parametre. To ako laik nemas sancu vediet, co vsetko treba vysetrit. Ale zaklad su trombofilne mutacie.

autor
26. sep 2024

@lenka188 chodim uz roky na hematologiu skrz nedostatku zeleza a neviem keby sa zacnem s doktorkou o tom rozpravat ci mi spraví aj odbery bez toho aby ma poslal gynekológ

lenka188
27. sep 2024

Podla mna za opytanie nic nedas, ked budes mat nabuduce kontrolu, tak to spomen a uvidis, co ti povie. Niektore zakladne parametre vie ale vysetrit aj gynekolog, napr. tie trombofilne mutacie a od toho sa potom mozete odrazit dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre