Snaženie o bábo

tatranka4
18. sep 2020

Ahojte, ako dlho ste sa snažili o babo,prvé prišlo z ničoho nič a teraz sa snažíme a nic

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkars
18. sep 2020

Sme na tom podobne, snazime sa 3ti rok, v auguste som bola na prefuk a teraz beriem lieky na vyvolanie ovulacie...😐

noami12
18. sep 2020

@tatranka4 snažili sme sa cez rok a pol, už som mala ísť na laparoskopiu ale dr. mi odporučil inofolic aby som skúsila aspoň 3 mesiace a keď nie tak ze ma pošle na tu laparoskopiu. No ešte sa so mnou vsadil že do 3 mesiacov prídem tehotná, neverila som. A ja od poslednej návštevy som nedostala menštruáciu a teraz som v 12tt 💓 zároveň som dní okolo ovulácie a po ovulácii jedla ananás ( to ma tiež nejaký účinok na uhniezdenie som čítala) a pred ovulaciu sme nemali sex ale 10 dní ( lebo som čítala o nejakej takej metóde 10 dňovej) takže neviem co k tomu dopomohlo 🙂

alikal
18. sep 2020

mne doktor povedal ze pol roka je uplna pohoda, do roka este ako tak, ze o nejakom probleme sa hovori az po roku. ak si chcete byt isti, prve vysetrenie by mal byt spermiogram je najednoduchsie a rychle. ak je ok potom sa hlada problem u zeny

osky
18. sep 2020

@noami12 10 dni kszdy den,ci 10 dni pred ovu ci ako????

tosomja
18. sep 2020

Hneď na prvý šup aj pri dcére aj pri synovi po 10.r.

noami12
18. sep 2020

@osky no ja už vlastne od menzesu až po ovulaciu som nemala sex, šetrili sme spermie 😂 ale 2 dní pred ovu sme začali aj v deň ovi 😊 a ak by ste sa rozhodli pre inofolic určite ho nepite z celým pohárom vody. Ja som si ho nasypala do pohárika a zaliala vodu iba aby sa z toho stala tekutina aby som to mohla prehltnúť čiže vody tak na jeden max dva glgy 😊 aby to malo grády 😂

kajka951
18. sep 2020

Ahoj my sme raz skúsili a už spí pri nás v postieľke

dominikaakinimod
19. sep 2020

My rok neuspesne a tri mesiace uzivania inofolicu a chvalabohu sa podarilo a to mam Pco . zázraky sa dejú treba v nich veriť lebo ja som už prestávala. 🥰🥰

habibim
19. sep 2020

Prvá 8.mesiacov,druhy syn vyše 4rokov,po pol ročnom užívaní inofoliku, následnej laparoskopii, po zistení, že mám nepriechodné vyjickovody, smer centrum na umelé, vyšlo nám až 3.ivf a teraz ma syn 16 mesiacov a ja som v 9tt, z ničoho nič, po užívaní si s manželom, že sa nemôže nič stať, keďže mam nepriechodné vajickovody a ešte stále dojčím... Čiže najmä je to podľa mňa o psychike..ale chápem, ak je túžba po bábätku, žene ťažko nahovoriť, nech si to užíva a bude kľudná.. A ešte by som dodala, že aj prvú dcéru aj toto sme výlučne zozadu😜 čiže možno aj poloha závisí.. Vraví sa ak má žena pretocenu maternicu najlepšie je zozadu.. Ale to ma neberte vážne, to som len pocula

noami12
19. sep 2020

No a ešte súhlasím s @habibim psychyka je dôležitá. Ja už som sa na to tiež nesustredila už som čakala co prejdú 3 mesiace a pôjdem na laparoskopiu. 😂😊

julka97646
19. sep 2020

Ahojte my sme sa tiež z priateľom snažili 3roky no nedarilo sa obaja sme. V poriadku no raz som čítala o inofolicu combi a ginexe tak som si to zadovážila a v ten mesiac užívania som si našla krásne 2cierky na teste 😘 teraz. Som 34tyzdni a nevieme sa dočkať nášho synčeka 😍 odporúčam ginex a inofolic combi

tatranka4
autor
19. sep 2020

Ako nesnažíme sa dlho to je pravda ale predtým. To bolo hneď , takže som musela že aj teraz to tak bude žiaľ asi nie, keďže som po operácii žlčníka a pankreatitide tak mám aj kúsok strach či mi tá pankreatitida nejako nepoškodila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre