Snaženie o bábätko

tamara112
28. jún 2023

Ahojte potrebovala by som poradiť 🙂 Snažíme sa s priateľom o bábätko v januári som samovoľne potratila 😕
Teraz užívam včeliu materskú kašičku v tabletkovej forme .. Len že menšturacie mi prišla o 7 dni skôr čo sa mi nestáva vôbec … a trvala len 2 dni a 3 deň iba mierne špinenie 🤔 vôbec tomu nerozumiem , pretože menšturacia chodí pravidelne a trvá 6-7 dni . Za rady ďakujem 😊

deti95060810
28. jún 2023

sprav si test...

tamara112
autor
28. jún 2023

@deti95060810 myslite že by som mohla byť tehotná ? 😊 inak ďakujem

colsami
28. jún 2023

Sprav si test...

lauriik
28. jún 2023

Mohlo to byt hniezdenie. Alebo posunuty cyklus. Ak to bolo hniezdenie tak na teste este nic nebude. Pockaj do terminu ms a sprav si test.

tamara112
autor
28. jún 2023

@lauriik ďakujem snáď budú 2 čiarky

danielinda
28. jún 2023

Ahoj, nie je to zatial len rozhadzany cyklus? Ja som samovolne potratila v marci. Dovtedy cyklus presne 28 dni, krvacanie 5. Po potrate zatial 3 krat cyklus ale velmi podivny. Taky, ze 21 dni/krvacanie 6, dalsi 27 dni/krvacanie len 3 dni.... Gynekolog mi vravel, ze az 6 mesiacov moze trvat navratenie do normalu

tinka_1807
28. jún 2023

@tamara112 Môže to byť tehotenstvo. Pri uhniezdovani môžeš špiniť. Ale nemusí ... Test ukáže čo a ako. Držím palce 🙂

tamara112
autor
28. jún 2023

@danielinda nie potom som mala presne každý mesiac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre