Snaženie a práca

pilinka1
31. dec 2014

Ahojte, chcem sa spýtať, ako zvládate chodenie do práce a snaženie sa o bábätko, teda myslím všetky tie vyšetrenia, folikulometriu, kontroly. Chodíte do CAR či ku svojmu gynekológovi? ako to berú v práci? chodíte na priepustku, či dovolenku? Doteraz som mala prácu na smeny a riešila som to viac menej cez voľno, ale teraz mením prácu, tak rozmýšlam, čo a ako sa bude dať.

lucka188
31. dec 2014

@pilinka1 Mne robil vsetky vysetrenia vratane naslednej IUI moj gynekolog. Chodila som na priepustky, v praci to neriesili

pilinka1
autor
31. dec 2014

@lucka188 nevadilo im, že ich bolo viac ako 7 za rok? mám nevýhodu v tom, že pokiaľ nebudem v práci musí na miesto mňa prísť náhrada externista. Tak sa bojím, či to nebude problém pokiaľ by som len na nejakú 1-2 hodiny potrebovala odbehnúť. a gynekológ ti vychádzal v ústrety, či si vždy čakala v čakárni

lucka188
31. dec 2014

@pilinka1 U doktora som sa vacsinou objednavala na presny termin a priepustky som nemala na cele dni ale len na 1-2 hodiny. A mas 56 hodin do roka tak to sa snad zmestis 🙂 Co sa tyka toho externistu - to uz je myslim problem tvojho zamestnavatela, asi bude lepsie ked sa s nim dohodnes. Nemusis mu rovno vesat na nos ze sa snazis o babo, skratka povedz ze musis raz zacas vybehnut k lekarovi..

velkacica
31. dec 2014

hádam sa nechceš snažiť v (novej) robote 😀

lal
31. dec 2014

Ja mam lekarku, ktora robi len poobede od 13:00 do vecera, takze nie je problem objednat sa aj na piatu vecer. Vyhovuje mi to, lebo nemusim nikomu nic hlasit, nikomu sa spovedat a nikto z priepustiek nevydedukuje, ze tam chodim nejak casto. Zatial sme sice len zacali riesit to, dufam napriek tomu ze tam nebude treba chodit nejak casto.

pilinka1
autor
31. dec 2014

@lal a kam chodíš? ja mám lekára, ktorý robí tiež po obede, ale ked som bola na folikulometrii, tak ma volal ráno do nemocnice

pilinka1
autor
31. dec 2014

@velkacica nuž, keď to výjde ... 😀 a keď doktor nakázal 😀

lal
31. dec 2014

@pilinka1 ja mam doktorku v Trnave a folikulometria ma nastastie pravdepodobne minie, nakolko nemam absolutne ziadne problemy s cyklom, presne viem kedy je ovulacia, takze by bolo zbytocne sledovat to...a co sa teba tyka, no tak neviem, ale podla mna je jedno ci sa to odsleduje rano ci poobede alebo v noci, nie?

pilinka1
autor
31. dec 2014

@lal môžem poprosiť kontakt na tú lekárku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre