Snaha o tehotenstvo - užitočné rady

0sjuzi0
16. aug 2023

Ahojte žienky, s priateľom sme sa rozhodli začať pracovať na bábätku, chcem sa inšpirovať skúsenosťami maminiek. Viete mi odporučiť nejakú kvalitnú stránku alebo literatúru, kde sa sa dozviem niečo užitočné? Aj o samotnom tehotenstve a následne materstve/ o výchove/ o bábätkách... je toho mnoho, neviem kde začať 🙂 ďakujem

hsjdudhdbd
16. aug 2023

@0sjuzi0 v prvom rade sa upokojit a skludnit . Az ked budete tehotna budete mat dost casu hladat literaturu o babetku a veci uzitocne k tomu prvy krok je otehotniet. Nastudovat si na internete plodne dni uzivat si jeden druheho netlacit nesilit

rebrambora
16. aug 2023

Ukludnit sa a uzivat si sex.
Ostatne este neries.

smilingwoman
16. aug 2023

@0sjuzi0 stránku neviem odporučiť. Moja skúsenosť - pred plánovaným otehotnenim som začala užívať kyselinu listovú. 🙂

smilingwoman
16. aug 2023

@smilingwoman a aby som nezabudla, potom už počas tehotenstva, som občas pozrela nejaké video na mamaclass

monika2605
16. aug 2023

@0sjuzi0 začni papať kyselinu listovu, nepi dáko extra veľa, a jednoducho si užite sex ... a potom keď uz bude to, že ste v tom, stačí prejsť clanky mama a ja a budeš mat 9 mesiacov na info o novorodencovi

0sjuzi0
autor
16. aug 2023

@hsjdudhdbd jasne, zatial sme uplne v pohode, len by som rada zacala citat nieco zaujimave vo volnom case, ale je pravda, ze casu este bude :D

0sjuzi0
autor
16. aug 2023

@smilingwoman dakujem, to som sa uz docitala 🙂

0sjuzi0
autor
16. aug 2023

@monika2605 pravda, ešte času 🙂 dakujem, ja som len chcela skúsiť, ak nemáte náhodou nejakú recenziu na niečo zaujímavo písané 🙂

3nikus30
16. aug 2023

@0sjuzi0 ja ti odporúčam sledovať buď na fb alebo ig Silvia Tylš alebo pokojný pôrod sa volá jej stránka 🙂 je úžasná,pomáha maminám prípraviť sa na tehotenstvo,má kurzy ako na pôrod,potom i príkrmy bábatka..mám od nej dostupné videjko čo sa týka výživy pred a počas tehotenstva ak by si chcela 🙂

0sjuzi0
autor
16. aug 2023

@3nikus30 dakujem dakujem, presne taketo tipy teraz vyhladavam 🙂

nikol_ke
16. aug 2023

@0sjuzi0 za mna mamaclass sa oplati predplatit tam som si pozrela lurzy o porode a presne som vedela co kedy robit a co ma caka a tym padom som ho zvladla uuplne v pohode,ked som vedela co robit v akej faze

beata_k
16. aug 2023

@0sjuzi0 Mat vlastne byvanie, manzela a istu pracu 😉

0sjuzi0
autor
17. aug 2023

@beata_k podmienky mam idealne 🙂 dakujem

0sjuzi0
autor
17. aug 2023

@nikol_ke Ďakujem pekne, pozriem sa na to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre