Snaha o bábo a vitamíny

2. jún 2020

Ahojte, chcem sa poradiť beriete nejaké vitamíny? Vždy som mala slabú imunitu, momentálne beriem inofolic bála som sa to brať, čítala som že veľa žien rozhadzal cyklus no mne nie našťastie a nemám žiadne vedľajšie účinky, či pridať k tomu femibion 1 alebo vitamin C? Či nič? Mám za sebou jeden potrat 9tt, rok sa nám nedarí, podľa doktora som ok a jeden potrat nič neznamená. Môže mať partner problém so spermiami ?
Jeho sestra tvrdí že je to môj problém a on je v poriadku. My dve moc nevychádzame.
Ďakujem za rady ❤️

lucijalucy
2. jún 2020

My sme sa po roku snaženia vybrali na spermiogram a veru že to nebolo ok 😄 Sami lekári poznamenali, že už neplatí, že býva častejšie problém u ženy. Tak ja som začala brať Inofolic a kvapky Gynex a priateľ Folandrol. Po 4 mesiacoch sa zadarilo.

ina009
2. jún 2020

ja užívam femibion 1, + vitamín C (aj keď vo femibion už je), potom vitamín D a Zinok, vápnik a horčík v jednej tabletke. A preventívne si dávam občas kvôli imunite hlivu ustricovú ale tú asi teraz keby sa zadarilo radšej vysadím. Myslím že aj alchimelkový čaj by ti mohol pomôcť, známa mi povedala, že jej pomohol práve tento čaj otehotnieť. A celkovo si ale myslím, že najdôležitejšie je veľa zelenej zeleniny, ovocie, bielkoviny a zdravšia strava. Obmädziť mastné, čokoládu, biely cukor a pridať viac zeleniny a ovocia

autor
2. jún 2020

@lucijalucy no mne dal tiež doktor leták kde sa mame objednať, len manžel tvrdí že je ok keď už raz sa nám podarilo ale nedopadlo to dobre... 😏

autor
2. jún 2020

@ina009 takže okrem femibion aj iné vitamíny, vyskúšam. No je pravda že ovocie a zeleninu nemusím nejako, sladké nejem fakt malo. Ani mastné.

tenerifka
2. jún 2020

manzelova sestra je jasnovidka? Vo viac ako 50% pripadov ma problem muz, preto vzdy najprv vysetruju chlapa, kedze je to jednoduchsie. No a poznam jeden manzelsky par, dlho nemohli mat deti, ale chlap sa bil do prs, ze on na ziadne vysetrenie nepojde, lebo on je zdravy. Po case sa rozviedli, ona si nasla noveho muza a teraz okolo nej behaju tri deticky, byvaly manzel je stale sam

autor
2. jún 2020

@tenerifka no je to zvláštna bytosť partnerova sestra, do všetkého sa stará.
Manžel povedal že ešte sa posnažíme a pôjde na vyšetrenie, tak dúfam že pôjde.
Tak ja si myslím že som bola dosť vyčerpaná psychicky aj fyzicky z prace možno preto sa to stalo😕
Najlepšie keď mi partner povedal či mi niečo neporobili zle po kerytazi 😏keď to teraz nejde... Ach....

autor
2. jún 2020

Kyretaz*

ina009
2. jún 2020

aj v našom prípade najprv išiel manžel na spermiogram a podľa toho sa celá liečba ďalej odvíjala. Akože určite je to pre mužov neprijemné predstava že si majú niekde dobre robiť kde za dverami čaká sestrička ale môj muž hovoril že vobec to nebolo také hrozne sestrička odišla preč a je to pre lekárov uplne normálna vec. A navyše my ženy musíme minimalne 1x do roka chodiť sa vytŕčať na kozu kde nám tam zíza minimálne doktor s jednou sestričkou ak nie aj s dvomi sestričkami a on nepodstúpi takúto maličkosť kde je úplne sám. A navyše dobrý spermiogram má dnes veľmi málo chlapov Môj muž mal dobrý a dvaja lekári z iných kliník povedali že to sa už v dnešnej dobe málo kedy vidí. A partner môže špekulovať nad čím len chce či zle kyretáž, či zle toto tamto ale problém môže byť úplne niekde inde.

nikpa
2. jún 2020

A jeho sestra je bosorka, ze mu prečítala z očí, ze je v poriadku?! 🙏🙄 Ked sa vám rok nedarí a ty si podľa lekára v poriadku, šup na spermiogram, možno je naozaj chyba tam a vy len zbytočne strácate čas počas ktorého sa už muž mohol dávať dokopy.

kiki68
2. jún 2020

Urcite ist s chlapom a vysetrit spermie. Staci aj zly tvar spermie a uz je z toho potom potrat, lebo vajicko nebolo oplodnene spravne a priroda zauradovala. Jeho sestra nie je odbornik na problemy s plodnostou a neviem ci teda skumala jeho spermie sama, ze toto tvrdi. Ja som mala dva potraty s mojim ex, snazili sme sa a neslo to. A ked to vezmem spatne, tak chyba bola prave u neho a podla mna v tvare spermii. Ze sa to sice oplodnilo, ale nespojilo ako malo. S mojim sucasnym partnerom som otehotnela na prvy sup. Moj expartner sa o dieta pokusal prakticky ihned po rozchode so mnou, ale s inou partnerkou a tiez z toho nic nebolo. Ja stale hovorim, ked nieco nekde tak vysetrit u oboch aspon tie zakladne veci. Lepsie ako stracat cas

jaskolka
2. jún 2020

A, sestra ho akože vyšetrila, keď takú blbosť tvrdí? Práveže teraz plodnost chlapov klesá. Jeden potrat sa berie ako náhoda, čiže preto ani doktor nič nerieši. Spermiogram je najjednoduchší spôsob, akym aj začínajú vyšetrenia. Vitamíny si daj, Ccko ti neuškodí, Inofolic tiež, to je na podporu zdravých vajíčok, manžel bral aj Folandrol, a za darilo sa nám hneď po mesiaci užívania 😃. Na hlúpe reči sestry, sa vykašli

anile12
2. jún 2020

Podľa mňa určite piť alchemilku. Aj veľmi úpravy cyklus aj pomáha pri otehotneni. Pije sa bud počas MS alebo po MS a len do ovulácie.

ross137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
superimunita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myskahryzka
17. jún 2020

To, že sa Vám to podarilo, ešte neznamená, že spermie sú okej. Práve naopak. Nekvalitné spermie môžu byť na príčine potratu. Nám sa prvý krát podarilo po roku. V 11.tt som potratila. Potom tri roky nic. Spermiogram bol na prd. Ale jedol vitamíny a nakoniec sa podarilo a o 2 týždne rodim. Nerozumiem, prečo niektorí chlapi majú taky problém s tým spermiogramom. Veď je to to najpríjemnejšie vyšetrenie, aké môže byť. Ja byť lekár, bez
partnerovho spermiogramu by som ženu ani nezačala vysetrovat. Ušetrilo by sa tým kopec peňazí za zbytočne vyšetrenia zdravej ženy. Nehovoriac o tom, ake nepríjemné bývajú tie "naše" vyšetrenia.

ckatka
17. jún 2020

V prvom rade vyšetriť chlapa. Potom si dajte vyšetriť genetiku. Potrat mohol byť náhoda...ale chceš riskovať ďalšie náhody?
Nam veľmi pomohol kolagén s vitamínmi od www.werbea.com
Kto chce, poskytnem zlavovy kupón lebo ho už kupujem pre mňa aj pre manžela pravidelne odkedy som otehotnela.

ertlovik18
18. jún 2020

urcite by sa muz mal dat vysetrit, pretoze aj tam moze byt problem a bude lepsie, ked budete na istom, ze preco to viazne kde to treba najskor riesit. Ale tym, ze ty budes brat vitaminy nic nepokazis, ale podla mna aj pri nich je dobre riadit sa pravidlom, ze menej je viac. Ze netreba toho kopu kombinovat, ja som brala len Femibion a nic viacej som si uz nedavala, pretoze obsahuje viacero potrebnych vitaminov a v potrebnom mnozstve 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre