Snaha o bábo

anazuz20
26. máj 2022

Ahoj,mám nepravidelný cyklus,nemeskaju mi krámy teraz o 3dni by som mala dostať mám pobolievanie v podbrušku ale ms nemám ešte poďme ale k veci, PM bola 1.5 -7.5.2022 ,spravila som si test a vyšiel mi pozitívny,objednala som sa na gyndu že chcem ísť na preventívnu prehliadku.. dr som povedala že chcem poriešiť ms, preventívnu ,a že mi vyšiel test ,tak sme šli na sono a mi vraví že vidí tam malú dutinku 6.5mm ,že mi vezme krv a uvidí sa podľa HCG že ako no len že som bola na pohotovosti pre strašné kŕče v podbrušku a tam mi povedali že akurát mi vidia ranu po cisárskom tak teda nechapem tomu ,to HCG sa mi nezvyšuje tak teraz mám čakať a skúsiť spraviť test až kým bude meškať alebo čo ?prikladám aj foto,prvá foto utorok minulý týždeň a druhá foto v sobotu a posledná včera. Prosím o pomoc :( lebo som veľmi sklamaná.Dakujem za každú odpoveď. Blbé komenty si nechajte pre seba

7kikuska7
26. máj 2022

Ak bola na tom teste slabá čiarka, mohlo to byť kľudne len nejaký pozostatok napr.z biochemického tehotenstva. Smerodajne je HCG, to sa nezvyšuje tak tehotná zrejme nebudeš. Ak sa snažíte správ si test ak bude ms meškať 5-7 dní.

anazuz20
autor
26. máj 2022

@7kikuska7 snažíme sa veď aj na ultrazvuku som bola tak tomu nerozumiem prečo je to tak a na pohotovosti inak povedali

pondelok01
26. máj 2022

@anazuz20 prepac, ja na tych fotkach ziadny pozitivny nevidim. Minuly utorok si bola iba 17. den cyklu, preco si vobec testovala? Vysledok HCG z krvi bol aky?

anazuz20
autor
26. máj 2022

@pondelok01 Veď som písala že HCG sa nezvýšilo

pondelok01
26. máj 2022

@anazuz20 cize krv bola negativna a testy tiez 🤷🏻‍♀️

7kikuska7
26. máj 2022

Aj ja som bola na ultrazvuku a gyn tam videla viacero "dutiniek" a vraví aj toto môže byť gestacny vak aj toto, každopádne je ešte skoro a smerodajne bude HCG - to som však mala nízke takže tehotná som nebola. Takže to už nerieš co bolo... Ostatné som už napísala predtým.

anazuz20
autor
26. máj 2022

@7kikuska7 no uvidím že jak či pride mrcha alebo budem volať na gyndu

anazuz20
autor
17. jún 2022

@pondelok01 žiaľ prišla som o bábo mikro potratom

anazuz20
autor
17. jún 2022

@7kikuska7 žiaľ prišla som o bábo mikro potratom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre