Snaha o bábätko

betka1_41
17. nov 2023

Dobrý deň, chcela by som sa s vami podeliť o moju skúsenosť. V decembri som podstúpila kyretáž dôvod bol že nebolo vidno akciu srdiečka. Od apríla sa snažíme o bábo beriem vitamíny femibion a stále nič. Bola som pri lekárovi no on sa vyjadril že nevidí žiaden problem na otehotnenie. Všetko mam pekne zahojene. Prve tehotenstvo vyšlo na prvý krát. Menštruáciu mám tak isto pravidelnú pri ovulácii mam mierne bolesti v podbrušku tak neviem kde je problém. Je pravda že teraz mam viac stresu z práce a podstate každý mesiac dúfam že sa konečne zašťastí a stále nič. neviem či to môže súvisieť s tým. Vedeli by ste mi prosím vás poradiť ?

zuzkaa1991
17. nov 2023

@betka1_41 skúste sexovať kazdy druhy den jeden mesiac;) nam tak pomohlo pri oboch tehu prve tehu bol MA

anjelicek26
17. nov 2023

Tak nie kazdy problem lekar "vidi"... kedze je to uz rok po kyrete, poprosila by som lekara aspon o cyklus monitoring s odberom krvi a sonom... nech viete, ze aj tam je vsetko v poriadku. Zahojena maternica je vec jedna, ale moze byt problem aj inde.

cookie29
17. nov 2023

Mas vela zien, ktore mali prve dieta ani nevedeli ako, hned ako chceli a druhe muselo ist cez IVF. To ze si otehotnela na prvy sup, neznamena ze vsetko funguje. Bodaj by. Ja by som este pockala, nechala prejst sviatky a mozno aj nejake to volno a zaciatkom roka/na jar chcela aspon zakladne vysetrenia, ako je napriklad hormonalny profil, prechodnost vajcovodov, je mozne ze po kyrete sa niekde nieco "pokazilo", zrasty a pod. Drzim palce

sabinami
17. nov 2023

@betka1_41 ten stres robí veru že veľa 🙂 vezmite si dovolenku a choďte si niekam oddýchnuť a ešte lepšie skus to naplánovať na obdobie plodných dni 😊
Ja som po 4 neúspešných pokusoch umeleho oplodnenia, otehotnela som nakoniec prirodzene takmer okamzite keď sme zmenili bývanie, prostredie a prácu, boli sme bez nervov a stresu 🙂

betka1_41
autor
17. nov 2023

Ďakujem vám za odpovede 🙂@zuzkaa1991 ak smiem vedieť ako dlho ste sa pred otehotnením snažili ?

pet888
17. nov 2023

@betka1_41 ono “zdrave” otehotnenie je,ked zena otehotnie do jedneho roka.Cize stale ste uplne v norme a dolezite je netlacit,eliminovat stres,to vsetko negativne vplyva na otehotnenie.

melany444
17. nov 2023

@betka1_41 od apríla je v pohode🙂,my sme museli čakať 3 roky kým sa zaradilo

rk123
17. nov 2023

inak to ako u nas.
prve tehotenstvo na prvykrat, zial bol to MA, nasledovala kyretaz.
obaja mame vsetko v poriadku a nikto nevidel problem preco sa nam nedari znovu 🤷🏽‍♀️
isli sme na ivf lebo uz som nechcela viac cakat a vyslo na prvykrat.
radu nemam, len ze sa to stava.
a stava sa to aj naopak ze prve tehotenstvo neslo niekolko rokov a museli na ivf a druhe vyslo ani nevedia ako

medda_beda
18. nov 2023

Možno sa niečo pokazilo pri kyrete.
Rady ako treba ísť na dovolenku sú vhodné možno pre toho kto sa nesnaží ani rok.
Takže kľudne môžeš počkať rok a ísť na vyšetrenia.

7tinka7
19. nov 2023

@betka1_41 mam tento rok uz 3 tehotenstvo.... skus inofolic combi premium mne moc pomohol 😊 + dovolenka pocas ovu je asi naj recept. Popripade na stres magnerot aspon ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre