Skúsenosti s Tiande kozmetikou na podporu otehotnenia

loly15
17. sep 2023

Ahojte, prosím vás, máte niekto reálnu skúsenosť s touto kozmetikou na podporu otehotnenia? Pomohlo vám vyslovene to? Ak áno, tak ktoré produkty? Dosť som voči tomu skeptická a hlavne na ich prírodné vložky, ale preto sa pýtam na vašu skúsenosť. Už teda asi chcem vyskúšať hocičo ale toho sa trošku obávam no. Vďaka za vaše skúsenosti🙂

babulkomale
17. sep 2023

@loly15 pomohlo to akurat clenom na vrchole pyramidy lietat castejsie na Hawaii.

mogaa
17. sep 2023

@loly15 kozmetika na podporu otehotnenia? to hádam nie....ak chceš vyskúšať bylinné prípravky ok zvol napr.Gynex alebo niečo podobné...ale kozmetika? ako ti môže pomôcť čokolvek čo použiješ zvonka na otehotnenie?

zuzka2662021
17. sep 2023

@loly15 panh sa zle vyjadrila nie kozmetika ale vitamíny a bylinkové vložky. Ja to beriem už vyše roka a zatiaľ nič. Trošku mi zmenšilo cystu a keď mám zápal močových ciest tak nepotrebujem antibiotika ale vložky mi vytiahnu zápal za pár dní. Ale na otehotnenie zatiaľ nič. Tento mesiac som po laparoskopi a užívam kvapky gynex tak som zvedavá či toto pomôže lebo riadne zatiaľ nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre