Skúsenosti s otehotnením počas liečby ATB?

kittyna5
2. okt 2019

Ahojte, chcen sa Vás opýtať aké máte skusenosti s otehotnením počas užívania ATB. Dnes mi dali Zinat na angínu. Od apríla sa snažíme o bábätko a čítala som veľa príspevkov a článkov, že ženy, ktoré nemohli otehotnieť, otehotneli počas užívania ATB. Ako na jednej strane by som sa tomu potešila, keby sa to teraz zadarilo konečne, ale na druhej nie som nadšená, že musím brať antibiotiká. Iba ma zaujíma, či je to naozaj pravda s tým otehotnením, alebo len nejaké reči. 🙂Ďakujem

domisha02
2. okt 2019

Ja som otehotnela ked som brala ATB no bohužiaľ som neskoršie potom aj potratila ci to bolo spôsobené ATB tak to sa uz nedozviem , našťastie 3 mesiace po tom som otehotnela a dnes tu mam vedla seba zdravého 5 mesačného chlapčeka 🙂 Na tvojom mieste by som počkala a snažila sa o bábätko ked budes uz zdravá držím palce🙂

veronikaa006
2. okt 2019

ja chodím do CAR a tiež som mala ovulaciu v čase ked som užívala antibiotiká a lekár v CAR mi povedal že to nevadí že sa aj tak máme snažiť...

marsellinpir
2. okt 2019

Ahojte chcem sa informovať ak tento prispevok nepatrí zmažem len sa sa nikde neviem dopátrať odpovede. Som v 22 týždni a neviem co na upchaty nos už 5 deň no Mar plus mi nepomáha naparovanie takisto už som musela použiť orinox aj keď som nechcela. Obvodná mi dala aj dithiaden 2x1 tb len sa bojím aby som nejak neublížila babu

jahodka11611
2. okt 2019

@marsellinpir Keď som bola tehotná mi pomohli tabletky sinupret...

marsellinpir
2. okt 2019

@jahodka11611 a môžem som Prvorodicka tak neviem co môžem

jahodka11611
2. okt 2019

@marsellinpir Áno,to môžeš brať...mne to poradili v lekárni...

marsellinpir
2. okt 2019

@jahodka11611 ďakujem veľmi pekne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre