Skúsenosti s Clostilbegytom?

zuzana_2000
14. sep 2018

ahojte baby, prosím vas ma niektora s vas skusenosti s Clostilbegytom ? na otehu (ak ano prosim ake a + vas poprosím užívanie, dakujem

flowerlys_z
15. sep 2018

@zuzana_2000 brala som to, keď som podstúpila 2x IUI a raz IVF. ..SA MI ZDÁ, LEBO ten názov si dobre pamätám... a prečo to chceš začať brať? len tak sama od seba? ..

zuzana_2000
autor
15. sep 2018

@flowerlys_z nie predpísal mi to lekár na obehu
5 dni posebe a naraz dve tabl
Na otehotnenie

flowerlys_z
15. sep 2018

@zuzana_2000 jaaaj aha .. a aký máš problém? myslím, že nemôžeš otehotnieť či?

catherinah
15. sep 2018

Kazda pacientka ma uzivanie urcene lekarom, v ziadnom pripade si to nedavaj sama. Treba sledovat potom folikuly ultrazvukom.

miminkaaa3
15. sep 2018

Ja som ho uzivala dlho a nam sa nepodarilo 😕

kurtik83
15. sep 2018

Clostilbegyt sa nikdy neberi 2 naraz...viem ze ta tuzba je silna,ale bez lekara a bez filikumetrie do toho isto nechod.Inac kazdy ma davkovanie inac.Niekto od 3DC 5 dni a niekto od 5DC 5 dni...niekto jedna tableta a niekto jedna rano jedna vecer a poniektore aj 3 tab denne....sama som zufala ale bez lekara nie urcite.

zuzana_2000
autor
15. sep 2018

@flowerlys_z neviem otehotnieť taký mám problém

zuzana_2000
autor
15. sep 2018

@kurtik83 beriem ho od lekára však rozmýšľaj je na lek predpis
Odkiaľ by som ho zobrala?

mishamisura
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
catherinah
15. sep 2018

@zuzana_2000 ake davkovanie Ti dal lekar? Ak nepovedal, zavolaj a opytaj sa.

zuzana_2000
autor
15. sep 2018

@mishamisura páni ? Trojičky ? Preboha a aké máš bruško ? Ak ti nevadi rada by som bola zvedavá
A koli comu si ho ty brala?

zuzana_2000
autor
15. sep 2018

@catherinah dávkovanie dal
Päť dni po sebe po dva tabltetky

zuzana_2000
autor
15. sep 2018

@mishamisura a po kolkatych dňoch ti došla ovulka?
A pohl styk ako prebiehal?

zuzana_2000
autor
15. sep 2018

@mishamisura a koli comu si ho brala?

vikuss07
15. sep 2018

Brala som clostilbegyt, nevytvárali sa mi folikuly. Prvý cyklus telo zareagovalo... Ostatné mesiace odignorovalo. Žiadne dominantné vajíčka... Brala som ho ráno večer po tabletke, točila sa mi z neho hlava.

misickast
3. dec 2018

ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či sa niektorá z Vás stretla s takýmto postupom.. gynekologička mi nasadila clostilbegyt, dnes som bola na folikulometriu (12.DC), našla 6 folikulov veľkosti 10-15mm. Na ďalšiu ma neobjednala, ani na pichnutie pregnylu, mám si robiť ovu testy a progesterón si teraz nenasadiť, ale až keď by som mala pozitívny tehotenský test.. ďalšie 2 cykly clostilbegyt brať nebudem (pričom toto bolo 1x, čo som ho brala), že vraj jeho účinok trvá dlhšie... tak ja neviem, som z toho trošku mimo, lebo čo tu čítam, tak baby chodili na folikulometriu častejšie, brali ho dlhšie, pichal sa im aj pregnyl a potom brali progesterón. O bábo sa snažíme 1,5 roka, mala som medzitým 1 missed abort v 11.týždni (kedy som otehotnela práve až keď som začala brať progesterón)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre