Skúsenosti s Clostilbegyt tabletkami?

adusik12457
21. jún 2019

ahojte baby mate skusenosti stymito tabletkami mne ich akurat napisal gynekolog uzivaju sa od 5 den ms bral mi krv vysledky budu az o 2 tyzdne takze neviem vobec kde je problem

jankafark
21. jún 2019

@adusik12457 Ahoj .. ja som ich brala od 3 dňa MS 5 dní som ich brala ... a potom na 11 deň od začiatku MS som išla na ultrazvuk ako mi narástol folikul

adusik12457
autor
21. jún 2019

@jankafark aha ten folilkul je co mne povedal ze to mam uzivat 5 den ms

adusik12457
autor
21. jún 2019

@jankafark a inak pomohol ti?

e1i
21. jún 2019

@adusik12457 su dve schemy uzivania,bud 3-7den cyklu alebo 5-9. Ty mas druhu je to ok. Mne nepomohol po 4 pokusoch s nim

adusik12457
autor
21. jún 2019

@e1i ja mam brat 5 den tak len cakat na ms snad zabere konecne

e1i
21. jún 2019

@adusik12457 od 5 do 9 dna. To sa nedava na jeden den. Pozri pribalovy letak

jankafark
21. jún 2019

@adusik12457 ja som to užívala 2 mesiace ... no a neviem či mi to pomohlo lebo druhýkrát ked som to užívala tak na 15 deň mal folikul 10 mm takže lekár mi povedal, že z medicínskeho hľadiska nemám šancu otehotnieť ... no a predsa sa podarilo 🙂 brala som vtedy aj kvapky gynex a 8 mesiacov aj kyselinu listovú

zizzinka
21. jún 2019

Ano, vdaka nim som tehotna... Ale zabrala mi az davka 3tbl/den po dobu 5 dni od 3 dna menstruacie

majka0
21. jún 2019

Ano pomohli. Uz mam pri sebe 7mesacnu babiku 😊

148terka148
21. jún 2019

Ja uz mam dve davky za sebou a idem este na jednu a zatial nepomohlo.

mamcotka
21. jún 2019

Ja som ho brala tri krát vždy mi narástli pekne folikuly ale nepraskli.. takže som neotehotnela.. medzitým bol objavený polyp , takže nasledovala kyretaz.. potom pauza asi 4 mesiace a skusila som Letrozol.. aj mi už pichli pregnyl.. neotehotnela som ale o dva mesiace na to áno, prirodzene.. a teraz som v 24 tyzdni

adusik12457
autor
21. jún 2019

@mamcotka takbdufam ze mi zabere len teraz musim cakat na druhu ms to je neskutocne dlho

catherinah
21. jún 2019

@adusik12457 ja som ich brala 10krat aj s injekciami Pregnyl na prasknutie folikulu a nepomohlo

veronikaszabova
21. jún 2019

@adusik12457 clostil je dobry, len treba byt sledovana na folikulometrii kvoli ovarialnej hyperstimulacii

dodasek
23. jún 2019

ahojte ja som zacala brat clostil. minulý mesiac brala som 5-9 den MS . Na 12 den som bola na folikulometrii ale nepraskol takze teraz som dobrala clostil. a zajtra idem opät na gyndu aby sme to sledovali . My sa snazime o babo uz 3 rok a nič takze uvidim zajtra po navšteve ženskej . ked som prvý mesiac brala clostil a mala som ovulaciu mala som dost silne bolesti podbruska a citlive prsia . mate aj dobre skusenosti s clostil. podarí sa . dakujem

catherinah
23. jún 2019

@dodasek pri Clostilbegyte treba pichat Pregnyl na prasknutie, lebo z toho vznikaju cysty. To by gynekolog mal vediet, ale im sa asi nechce alebo co. Ked uz do pacientky pchaju take hormony ako Clostil, tak to treba vyuzit naplno a nie sak vyskusam a uvidim.

mamcotka
23. jún 2019

@catherinah mne to dvakrát odmietli s tým že oni trojicky riskovať nebudú lebo sa mi vytvorili tri pekne folikuly..

adusik12457
autor
24. jún 2019

@mamcotka co su ti folikuly ja dufam ze mi nebude zle stych tabletek

e1i
24. jún 2019

@adusik12457 folikul je obal s troskou tekutiny,v ktorom moze ale aj nemusi byt vajicko zrele k oplodneniu.

adusik12457
autor
24. jún 2019

@e1i aha

dodasek
24. jún 2019

@catherinah dnes tak tam idem o 11 tak uvidím ona sa to môže pochat keď je folikul alebo kedy sa to picha

e1i
24. jún 2019

@dodasek ked je dostatocne velky

dodasek
24. jún 2019

Tento krát mi folikul nenarastol a mám syndróm PcO myslíte že bude možné otehotnieť povedala mi že mame rozmýšľať nad centrom rep.starostilosti v Martine

jankafark
24. jún 2019

@dodasek ja som na 15 deň mala 10mm folikul a lekár mi povedal, že z medicínskeho hľadiska nemám šancu otehotnieť, a predsa sa stal zázrak a otehotnela som 🙂

148terka148
24. jún 2019

@dodasek...niektorý gyndovia nie su uplne normalny. Moj tiez nebol a zrazu som presla k inemu gyndovi a vsetko mi vedel povedat vysvetlit dokonca mi preliecil PCO a som uplne poriadku a teraz sa snazime otehotniet. Ja som aj bola skusit tu liecitelku vo Vrbovom tak som zvedava dala mi vseliake dobre rady. Tak uz len dufam, ze to vide.

matula12199
9. júl 2019

Ahojte, chcem sa spýtať či niektorá z vás nemala podobný problém.snazime sa o bábo skoro 2 roky. Pred pár mesiacmi som začala navštevovať sanatórium na liečbu neplodnosti. Partner je Ok . Minulý mesiac som brala clostilbegyt ovulácia prebehla no neúspešne.tento mesiac som ho už nebrala avšak pani doktorka potvrdila ovulaciu nevedela ale kedy presne prebehla . deň po návšteve som začala špiniť a dosť silno oproti tomu keď spínim pravidelne 3 dní pred a 3po ms. Keď som sa pani doktorky pýtala či je to normálne povedala že nie ale niektoré ženy majú takýto problém . Všetky výsledky aj hormónov mám v poriadku.Už je to 10. deň takže implantacne špinenie to asi není.mate niektorá takúto skúsenosť ? Môžem byť aj tak tehotná?Ďakujem

veronikaszabova
9. júl 2019

@matula12199 sprav si test a uvidis na com si

matula12199
9. júl 2019

@veronikaszabova ten je negatívny a už prestávam veriť že raz bude pozitívny. Každý mesiac sklamanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre